26.02.2024

NÄITA OMA LOOVUST! Tööde esitamine Kuldmunale on alanud

On aeg kõik oma parimad tööd kokku koguda ning Kuldmuna 2024 konkursile teele panna! Tööde esitamine algas täna (26.02) ning lõpeb 27.03.

Kuldmuna tuleb!

Eesti legendaarseim loovusfestival tuleb taas! Turundajad, alustame kõige tähtsamaga: kuupäevadega, mida ei tasu maha magada. 

  • Tööde esmailmumise vahemik: 1. jaanuar 2023 –  1. märts 2024
  • Tööde vastuvõtt: 26. veebruar – 27. märts 2024 (kell 23:59)
  • Hilinejate vastuvõtt: 28. märts – 3. aprill 2024 (kell 23:59)
  • Kuldmuna pidu: 19. aprill 2024
  • Kuldmuna juhend
  • Kuldmuna arhiiv
  • Taeva Pesamunale registreerimine algab 29.02. Samuti tuleb tänavu üks uus eriauhind, millest räägime rohkem lähiajal. 

Sellest, mis tänavu juhendis teisiti, saad lugeda siit

Töid saab esitada uuenenud Defolio platvormil

2021. aastast TULI-le kuuluv Defolio on saanud lõpuks kauaoodatud uuenduse ja värskenduse,” ütleb TULI poolt projekti juhtinud Anniken Haldna. “Kutsume kõiki avastama ja andma kasutajatena vajalikku ja väärtuslikku tagasisidet. Kui märkate lehel vigu või teil on küsimusi tööde esitamise kohta, kirjutage . Tähele tasub panna, et lehe tuum ja funktsionaalsused on kasutajate harjumusi arvestades jäänud suures osas samaks. Civitta meeskonnaga tehtud muudatuste südames on eelkõige olnud lehe kasutajate turvalisus ja välimuse kaasajastamine. Samuti annab kaasaegsem välimus võimaluse pakkuda konkursi platvormi ka teistele huvilistele.”

Kuldmuna küsimuste korral aitavad:

  • Terje Saar – Kuldmuna projektijuht, toetab kõikide sisuliste küsimustega ()
  • Kadi Aguraijuja – üldkontakt, kui te pole päris kindlad, kuhu murega pöörduda ()
Esita töö

Milline on tänavune Kuldmuna?

Selleaastase Kuldmuna teemakonkursi võitis OPTIMIST/Creative tööga “Loovus tuleb”, mis paneb fookuse loovusest tulevale rõõmule, mõnule ja elevusele.

Kuldmuna 2024 kontseptsiooni loovtiim:

Loovjuht ja copy: Gunnar Hunt
Kunstiline juht ja disain: Bruno Palmik
Tehniline disain: Tanel Vaher
Projektijuht: Regina Rähn

“Tänavu saadeti konkursile taas mitmeid häid töid ning võitjat oli keeruline selgitada,” ütleb TULI juht Kadi Aguraijuja. “Optimisti kasuks rääkis Kuldmuna kontekstis teistsugune lähenemine. Teema on tavapärasest vürtsikam. Samuti kõnetas meid koostegemise idee. Tänavune pidu toimub aga kohas, kus seda varasemalt pole toimunud ehk kaubanduskeskuses. Munad jaotame laiali ning peo peame maha 19. aprillil T1 keskuses.”

Võidutöö valisid TULI juhatus (Ivo Kallasmaa, Olga Peresild, Katriin Hunt, Anneli Lepp, Kerttu Talvik, Joel Volkov ja Urmas Lilleorg) ning tegevtiim (Anniken Haldna, Kadi Aguraijuja, Kärt Tomp ja Siim Kera).

Kuldmuna 2024 toetavad: T1, Taevas OgilvyJCDecaux, Delfi Meedia, WIPPiletilevi, Range Rover, Tridens, Kiud, Raiku, Saku, Swedbank, Wendre, Delux Beds & Bedding, Brand Sound, House 10, Philip Morris ja Tartu Kaubamaja. Kuldmunad toob kohale Smartpost Itella. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio, Broadline’i, Radiustech Production’i ja Üritusgurundusega.

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt