Elamusstuudio

Üritusturundusagentuur

Elamusstuudio on üritusturundusagentuur, mis loodi aastal 2005, kui Mihkel Lubi, Mario Kalmre ja Siim Silland pärast edukat koostööd Simpel Sessioni raames otsustasid, et võiks ehk veel midagi koos korraldada. Esimene suur klient oli Nokia, kellele sai aastate vältel loodud mitmeid lansseerimisüritusi ja aktiveeritud sponsorlusprojekte. Aastal 2008 lõime koostööks käed Momentum BTL agentuuriga. Pikkade üritusi täis aastate jooksul on meeskonna algkoosseis pisut muutunud, kuid koostöö jätkub tänase päevani.  Aastast 2020 kolis Elamusstuudio kiirelt arenevasse Põhjala Tehasesse, kus kreatiivsusel ja võimalustel pole piire.

Alates algus-aastast 2005 oleme iga-aastaselt läbi viinud sadu üritusi ja promotsiooniprojekte. Oleme pikaajalisele koostööle ja eesmärgistatud tegevustele keskenduv üritusturundusagentuur. Meie tööd on suunatud ennekõike korporatiivklientidele – nii siseturunduse vallas kui ka promotsioonitegevuste viimisel tarbijateni. Oleme aastate jooksul aidanud turule tuua sadu uusi tooteid ning ulatanud abikäe ürituste korraldamisel, mis on võimaldanud ettevõtetel luua suhteid nii omaenda töötajate kui ka äripartneritega. Oleme aidanud ka mitmete festivalide eduloole ja arengule – Simple Session, Eakate Festival, Joogafestival, Baltic Session ja Black Food Festival.

Ürituste valdkonnas oleme spetsialiseerunud nii Live-ürituste korraldamisele kui ka online-üritustele. Meie projektijuhtide meeskond koosneb oma ala professionaalidest, kellega koos oleme võitnud mitmeid auhindu mitmetelt loovtöödele suunatud võistlustelt Eestis ja Baltikumis. Vastavalt projekti sisule ja eesmärgile, kaasame vajadusel abikäsi ka väljastpoolt.

Lisaks üritustele, tegeleb Elamusstuudio ka tooteesitluste planeerimise ja läbiviimisega ning seda juba viimased 10 aastat, mille käigus on kogunenud know-how efektiivseimatest meetoditest jõudmaks tarbijateni läbi tooteesitluste, degustatsioonide või samplingute. Meie mitmekülgne promotiim koosneb ligi 50st koolitatud tooteesitlejast, kes oma professionaalsusega on väärikaks esindajaks meie klientidele B2C projekties. Tooteesitlustiim koosneb püsiliikmetest, kelle kogemustepagas on suur  tänu  erinevatele maja-sisestele koolitustele ning praktilisele tööle.

Kuigi ülaltoodud kirjutises oleme kasutatud sõna “klient”, siis tegelikkuses peame me enda kliente sõpradeks, kellega koos jagame seda põnevat sündmusi täis teekonda.  Meie jaoks on oluline olla usaldusväärne ja edasipürgiv koostööpartner, kelle peale saab kindel olla igal ajahetkel.

Teenused:

  • Live üritused
  • Online üritused
  • Tooteesitlused
  • Degustatsioonid
  • Messilahendused

Koduleht 

Kontaktisik: Mihkel Lubi,

elamusstuudio logo
elamusstuudio