29.04.2021

Kuldmunale tööde esitamise tähtaeg pikeneb kahe nädala võrra, gala toimub juulis Põhjala tehases

TULI juhatus otsustas täna pikendada Kuldmunale tööde esitamise tähtaega. Uus tähtaeg on 18. mai. Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega riigis lükkub maikuust juulisse ka Kuldmuna auhinnagala. Gala toimumise uus kuupäev 1. juuli.

Kuldmuna 2021 uus ajakava:

  • Tööde esitamise tähtaeg: 18. mai (kell 23:59)
  • Hilinejate tööde vastuvõtt: 19. – 26. mai (kell 23:59)
  • Esitatavate tööde esmailmumise vahemik peab olema: 25. jaanuar 2020 – 4. aprill 2021
  • Suvine auhinnagala: 1. juuli

“Kuldmuna konkurss on alati lõppenud väärilise auhindamisega, ka sel aastal on see meie kõrgeim prioriteet. Me pole juba väga ammu kohtunud ja igatsus üksteist näost näkku näha ja tunnustada on suur,“ ütles TULI esindaja Anniken Haldna. „Arvestades kestvaid piiranguid seoses avalike ürituste korraldamisega, oleme otsustanud mais toimuma pidanud Kuldmuna 2021 gala lükata 1. juulile. Meile on väga oluline, et kõik külastajad saaksid nautida üritust turvalistes tingimustes ja oleme optimistlikud, et südasuvisemal kuupäeval on see võimalik,“ lisas ta.

Loovusfestivali Kuldmuna 2021 gala toimub toimub neljapäeval, 1. juulil väliüritusena Tallinnas Põhjala tehases. Sündmuse korraldamisega tegelevad üritusturundusagentuurid Elamusstuudio ja Broadline.

Rohkem infot Kuldmuna 2021 teema, kategooriate ja žüriide koosseisude kohta: kuldmuna.ee

Kuldmuna korraldaja Turundajate Liit (TULI) on kõiki turundusega tegelevaid professionaale ühendav liit, mille missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest.

1990ndatel Eesti Reklaamiagentuuride Liidu algatatud ja hiljem TULI kätte läinud Kuldmuna festival sündis soovist tõsta esile neid andekaid Eesti meeskondi, kes suudavad kohaliku reklaami- ja turundusmaailma barjääre jõudsalt edasi nihutada. Nüüdseks juba 23. korda toimuv Kuldmuna on seega Eesti kõige vanem ja prestiižsem reklaamikonkurss, mille auhindadel on reaalne kaal nii üldsuse, tellijate kui konkurentide silmis.


Magnus Lužkov
Magnus Lužkov

TULI juhatuse liige Magnus Lužkov: Kuldmuna ’21 on kokkuvõte käsi- ja kaugtöö aastast

Meil on tore töö. Meie all mõtlen ma siis kõiki neid, kes ühte või teistpidi turundusega kokku puutuvad.

Ühelt poolt on see tore sisu poolest – me saame ragistada ajusid strateegiate kallal, töötada välja kontseptsioone, teostada filme ja fotolavastusi, kirjutada köitvaid lugusid. Ehitada brände ja liigutada masse. Teiselt poolt on see aga tore selle poolest, et saame olla endasuguste inimeste keskel. Iga päev. Või vähemalt nii see oli.

2020 oli erandlik aasta. Viirus peksis meid kõiki laiali ja suur osa meie sektorist töötab tänaseni enamiku nädalast kodus. Kogu see sünergia, mis meeskondadel koos töötades tekib, pandi kõvasti proovile. Äkki polnud enam võimalust spontaanseks tagasisideks või näost-näkku ideearenduseks. Samuti polnud päris pikalt võimalik korraldada filmivõtteid ja fotosessioone. Kõike tuli teha põlve otsas.

Aga nagu ütlevad Rannamaja klassikud – It is what it is. Osaliselt on isegi põnev näha, kuidas kriis meie sektori loovust mõjutas ja millised need kodudes kootud lahendused on. Esitamisse tasub panustada – võiduvõimalused on varasemate aastatega võrreldes kindlasti palju võrdsemad. Seetõttu kannabki Kuldmuna sel aastal Käsitööfestivali nime ja sümboolikat. Loodetavasti taandub viirus gala toimumise ajaks ära ja me ei pea seda ümber nimetama Kaugtööfestivaliks.

Jõudu žüriile ja edu kõigile tööde esitajatele! Koome ära!

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt