15.04.2022

Taeva Pesamuna 2022 briif

Täna kell 10.00 startis Taeva Pesamuna konkurss. Loe lähemalt, mis briifi noored lahendama hakkavad. Sel aastal jõuab võidutöö pärisellu Äripäeva abiga. Žüriijuht Gert Lee: “Meie soov on väärtustada ja viidata sellele, et turunduskommunikatsioonil ja ka kommunikatsioonil laiemalt, on väga suur roll sotsiaalsete teemade lahendamisel. Me tahame anda selle võimaluse noortele tiimidele, et nad saaksid midagi päriselt ka ära teha selles vallas ja head mõtted ei jääks pelgalt ideefaasi.”

Taeva Pesamuna 2022 briif

Mis meil mureks?

On sõda ja igaüks saab aru, et muutin on punn. Nii Ukrainast kui ka Venemaalt on Eestisse tulnud genotsiidi- või autokraatiavarju otsima kümneid tuhandeid inimesi. Nemad ei tea, kui kaua võtab aega, et nad saaksid koju tagasi minna. Meie ei tea seda samuti. Kui nad lõpuks saavad või soovivad minna, siis oleks meist ilus anda neile kaasa üks kingitus. See, mida oleme ise õppinud nii valu kui vaevaga, aga ka vau ja Soome laevaga. Oleme teinud seadused, mis tegid meist riigi, mida üheksa korda mõõdeti ja üks kord otsustavalt lõigati. Anname neile, kes lähevad tagasi koju, tunde ja teadmised, et on võimalik rajada riik, mis austab demokraatlikku mõtteviisi, inimeste õigusi ja vabadust ning tahet hästi elada.

Keda me kõnetame?

Ühelt poolt kõnetame kõiki Äripäeva lugejaid, kes on liidrid ja eestvedajad: ettevõtjad, juhid, väikeinvestorid, spetsialistid, arvamusliidrid, ametnikud, otsustajad. Neid inimesi on Eestis umbes 100 000. Kitsamas mõttes kõnetame ärisektori juhte, kes näevad sõjapõgenikes uut ja tarvilikku tööjõudu, mis on palsam nende pikale veninud tööjõupuuduse probleemile.

Mida me öelda tahame?

Teeme juba hästi, aga saab veel paremini. Teeme nii, et Kipust Kõpuni poleks kuulda, et Eesti ettevõtja nöörib neid, kes said vaevu silmusest välja. Teemad on õiglane palk, võrdsed töötingimused, inimlik tööaeg.

Kuidas võistlustööd vormistada?
Kampaaniaidee tuleb esitada PDF-failina. Veel võib esitada fotosid ja/või videoid, mis aitavad loovideed mõista.

Kanalid, millele kavandid esitada, on järgmised:

  • Trükireklaam
  • Veebibänner
  • Raadioklipp – näiteks kuni 40 sekundit
  • Kui sul on veel põnevaid mõtteid, siis pane ka need kirja ja vormista kavandiks

Töö esitamise tähtaeg on 18. aprill kell 10.00. Kuhu töö esitada, loe lähemalt siit: defol.io/kuldmuna/2022.

Kui tekib küsimusi, kirjuta kohe .

Edasi kulgeb Taeva Pesamuna võistlus järgmiselt:

Välja valitakse kolm (3) võistlustööd, mille tiimidel palume žüriile oma töid esitleda. Seejärel kuulutatakse välja võidutöö. Taeva Pesamuna võitja saab auhinnatud Kuldmuna peol 13. Mail 2022. Võidutiimil on pärast võidu väljakuulutamist kaks (2) nädalat aega tööde meediakõlbulikuks vormistamiseks.

Parimatest parim!

Sel aastal ootab võidutiimi 2000-eurone haridusstipendium, mis on kasutamiseks 2022. aasta jooksul. Kui Pesamuna konkursi võit annab tuule tiibadesse, siis stipendium aitab lihvida oma oskusi, et valdkonnas veelgi suuremaid tegusid korda saata.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt