01.02.2023

Tudeng, see on sinu võimalus! Tutvu praktikavõimalustega ja sukeldu turundusmaailma

31. jaanuaril toimus teist korda Praktikafoorum, kus osales üle 40 tudengi eri koolidest. Eesti tuntumad agentuurid ja hinnatud brändid avasid praktika tagamaid ning erinevaid võimalusi oma ettevõtetes.

TULI tegevjuht Anniken Haldna. Foto: Tiina Hiob

Praktikafoorumi juhatas sisse TULI tegevjuht Anniken Haldna, kes rääkis Turundajate Liidust lähemalt ja tutvustas praktikavõimalusi TULI-s.

TULI juhatuse liige ning Imagine\TBWA partner ning juht Helen Roonet andis ülevaate praktikajuhendist ning jagas nõuandeid, kuidas (esimene) praktika enda jaoks edukaks muuta. Praktikaprogramme tutvustasid loovagentuuri La Ecwador esindaja Heily Aavik, üritusturundusagentuuri Elamusstuudio tegevjuht Mihkel Lubi ning PR agentuur Meta Advisory konsultant Helin Naska.

Brändi/kliendi poolel võtsid sõna Eesti Energia kommunikatsiooni- ja turundusdirektor Katriin Loorents ning SEB Pank noorte segmendi turundusjuht Delis Kruustik. Oma senist praktikakogemust jagas eri ettevõtetes käinud praktikant Mari Hairk

Tutvu praktikavõimalustega!

Youth LAB on SEB rahvusvaheline tasustatud praktikaprogramm. Sa töötad 60% ajast reaalsete äriprojektidega ning 40% ajast osaled Youth LAB innovatsiooniprogrammis. Kogu praktikaperioodi jooksul on sul personaalne mentor, kes on sulle kogu praktikasuve jooksul toeks.

Otsime tiimi valdkonna fänni, kes soovib tuult tiibadesse, on julge ja iseseisev ning soovib panustada TULI ja Kuldmuna tegemistesse.

Tegemist on 3-kuulise reklaamimaailma tutvustava praktilise intensiivkursusega, mis koosneb 5-6 praktikandist. Tiimis on esindatud olulisemad rollid agentuuris: projektijuht, copywriter/ideekirjutaja, disainer, sotsiaalmeedia spetsialist, fotograaf/videograaf. Programm annab ristlõike agentuurielust, pakub võimalust töötada reaalsete klientidega ning osaleda agentuuri erinevate tiimide töös.

Elamusstuudio otsib oma tiimi inimest, kel on tahe õppida ja asju ära teha. Paljud praktikandid on saanud pärast praktika läbimist põhitiimi liikmeks või projektipõhisteks koostööpartneriteks.

META praktika raames on sul võimalus lüüa kaasa Meta Advisory konsultantide igapäevaelus, ent õppida samaaegselt ka nende turu liidritest klientidelt ning  oma ala tippudelt; töötada reaalsete projektidega, mis annavad tavapärasest rohkem vabadust, aga eeldavad ka vastutust.

Praktika ajal jagab Eesti Energia sinuga tuleviku tehnoloogiamaailma teadmisi. Ettevõte otsib oma tiimi praktikante eri valdkondadesse: sotsiaalmeedia, tööandjabränd, üritusturundus, audio-video, eriprojektid.

TUTVU KÕIKIDE PRAKTIKAKUULUTUSTEGA

Autor: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt