La Ecwador

Reklaamiagentuur

Oleme pea 25-aastase kogemusega üks vanimaid tegutsevaid loovagentuure Eestis. 1997. aastal sündinud reklaamiagentuur on tänaseks kasvanud täisteenust pakkuvaks strateegiliseks partneriks nii kodumaistele kui globaalsetele ettevõtetele ja brändidele. Meie tegevuse moodustab kogu turundusteenuste valdkond alustades turundusstrateegiast ja disainist, lõpetades digilahenduste, meediaplaneerimise ning järel-uuringutega.

Nii nagu agentuuri nimi viitab, on La Ecwador alati kahe pooluse ühendaja ning vahendaja – me teame, kuidas viia sõnumeid brändidelt tarbijateni ning vahendada ootusi klientidelt ettevõteteni. Meie eesmärk pole ainult klientidele tugev strateegiline äripartner olla ning edendada nende äri, vaid ka vastata tarbijate ootustele ja soovidele, kuidas meie kõigi igapäeva elu mugavamaks, paremaks ja mõtestatumaks luua. Iga tegevus jätab jälje. Meile meeldib, kui see on särav, eesmärgipärane ning tulemuslik.

Professionaalsete turundusteenuste ring on avaram kui kunagi varem ning iga tegevus on seotud suure pildiga. Seepärast pakume turunduse ja kommunikatsiooni täisteenust. Lisaks traditsioonilistele agentuuriteenustele nagu bränding, pakendidisain, trükiste kujundamine ja reklaamikampaania korraldamine, pakume ka täna kõrgelt nõutud sisuloomet, tekstiloomet, integreeritud digilahendusi ning meediateenuseid.

La Ecwadori lubadus on lihtne ent ambitsioonikas – kirjutada edu teie ettevõtmise tähtedesse. Olenemata sellest kas edu all peetakse silmas sõnumi levitamist, brändimõju suurenemist, väärtuslikke sidemeid tarbija ja brändide vahel või müügikasvu. Täpselt sama käib ka meie endi kohta. Oleme kahel korral vallutanud Äripäeva reklaamiagentuuride TOPi, toonud koju hulganisti Kuldmune ning reklaamiauhindu ja võtnud vastu Aasta Turundustegu grand prix.

Oleme alati olnud maja täis häid ideid ning alates 2020nda aasta sügisest on meie maja ja ideed suuremad kui kunagi varem. Regiooni moodsaimas agentuurihoones Pirital tegutsevad igapäevaselt viis spetsialiseerunud meeskonda – Creative, Print, Digital, Studio, Media – mis töötavad välja oma valdkonnas efektiivseid, säravaid ja loovaid lahendusi, töötades samaaegselt harmoonias teiste meeskondadega. Tulemusena saame pakkuda tulemuslikke ja integreeritud lahendusi ning muuta klientide igapäevane töö mugavamaks – kõik teenused ühest ja samast kohast. Seda enam, et meie Loomevälja majas on foto- ja videostuudio, demoköök ning helistuudio, millega saame tootmisprotsesse veelgi lühendada ning üha kiiremas tempos kulgevas maailmas koheselt reageerida.

Oma silm on kuningas ning tulemuslik koostöö saab alguse kohtumisest. Meie uksed ja südamed on alati avatud! Tule meie ning vastvalminud agentuurihoonega tutvuma – esimene kohv on alati maja kulul!

Teenused:

 • Loovstrateegia
 • Reklaamikampaania
 • Logo, visuaalne identiteet
 • Brändikontseptsioon ja bränding
 • Graafiline disain
 • Pakendidisain
 • Video, tele- ja raadioklippide produktsioon, sh animatsioon, sotsiaalmeediavideod, podcastide tootmine
 • Trükiste kujundamisega seotud teenused: kontseptsiooni loomine, kujundamine, trükkimine
 • Sisuturundus: strateegia, sisuloome, sotsiaalmeediahaldus, blogiturundus, videod
 • Meediateenused: strateegia, meediapinna planeerimine ja ost, kampaania järeluuring, erilahendused
 • Digiteenused: Google’i otsingu- ja bännerreklaamid, reklaamid Youtube’s ja teistes Google võrgustikes, kodulehe tegemine, kodulehe optimeerimine Google otsingumootori tulemustele ehk SEO

Koduleht: https://laecwador.ee/

Kontaktisik: Heily Aavik,

heily la ecwador