17.11.2020

18. novembril TULI webinar “Kas, kuidas ja millise ülesehitusega üritusi täna korraldada?”

Oma kogemusi ja soovitusi jagab TULI liige Frank Events, kes on hiljuti avaldatud Äripäeva turunduse TOP-i edukaim ettevõte üritusturundunduse kategoorias.

Frank Eventsi partner ja juht Leho Luukas

Kas korraldada üritust? Keskendume töötajate/klientide emotsionaalse pangakonto teemale.

Kuidas? Arutame korraliku ja detailse briifi koostamise põhimõtteid tellija poolt. Iga sündmus on eesmärgistatud, umbkaudse osalejate arvuga ning eelarvega. Kindel dokument annab head juhised igale koostööpoolele.

Millise ülesehitusega? Case study. Kaasame Nordea Service Centre Estonia kui tellija teekonna ideest ürituseni. Analüüsime osalejate tagasisidet.

Esinejad:

Leho Luukas on Frank Eventsi partner ja juht, kes on üritusi korraldanud juba rohkem kui 15 aastat. Igapäevaselt klientidega suheldes on Leho täheldanud, et ettevõtte juhid näevad ka tänases kriisis vajadust erinevate meeskonna- ja kliendiürituste toimumiseks, kuid piirangud ja kardetud viiruse levimine paneb paljusid mõtlema. Frank Events pärjati oktoobris 2020 Äripäeva Turundajate TOPis esimese kohaga.

taavi puurog 360 kraadi
Taavi Puuorg

Taavi Puuorg on Frank Eventsi parntner ja Seiklusfirma 360 KRAADI juht. Taavi on korraldanud üritusi samuti üle 15 aasta. Lisaks ürituste planeerimisele tegeleb ta igapäevaselt Seiklusfirma 360 KRAADI teenuste parendamise ja täiendamisega. Seiklusfirma 360 KRAADI ja Frank Events ühinesid 2019. aasta kevadel.

renita palm nordea scaled e1604563566712
Renita Palm

Renita Palm on tänaseks 5 kuud töötanud Nordeas Grupi tügiüksuses Nordea Service Centre Estonia. Enne seda töötas ta ettevõttes Ernst & Young. Mõlemas ettevõttes on Renita tegelenud ürituste planeerimise ja korraldamisega.

Webinar toimub 18. novembril kell 15.00–16.30 Zoomis.

Lisainfo ja registreerimine: Webinar “Kas, kuidas ja millise ülesehitusega üritusi täna korraldada?”

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt