Webinar: Kas, kuidas ja millise ülesehitusega üritusi täna korraldada?

18. november 2020

18. novembril kell 15:00 kutsub meid ürituste korraldamisele mõtlema ja kaasa rääkima Frank Events. Webinar vaatab üritusturunduse valdkonnas toimunud muudatustele otsa ja vastab küsimustele: Kas, kuidas ja millise ülesehitusega üritusi täna korraldada? Webinaril arutletakse seda läbi Nordea Service Centre Estonia case’i näite.

Kas korraldada üritust? – keskendume töötajate/klientide emotsionaalse pangakonto teemale.

Kuidas? – arutame korraliku ja detailse briifi koostamise põhimõtteid tellija poolt. Iga sündmus on eesmärgistatud, umbkaudse osalejate arvuga ning eelarvega. Seda kõike on hea võimalikult korraldajal juba esimese infona teada, et sisulisemaks kohtumiseks-telefonikõneks ettevalmistust teha. Kindel dokument annab head juhised igale koostööpoolele.

Millise ülesehitusega? – Nordea case study. Kaasame Nordea Service Centre Estonia, kui tellija teekonna ideest ürituseni. Samuti analüüsime osalejate tagasisidet.

Mis on suurettevõtte sisepoliitika erinevas mahus ürituste kohta? Siin liitub aruteluga ka 360 KRAADI poole pealt Taavi Puuorg, kes räägib mis häid lahendusi on neil pakkuda sise- ja välistingimustes toimuvateks üritusteks.

Esinejad:

leho luukas frank events
Leho Luukas (Frank Events)- Leho on Frank Eventsi partner ja juht, kes on üritusi korraldanud juba rohkem kui 15 aastat. Iga päev klientidega aktiivsel suhtlemisel on Leho täheldanud tänasest kriisist, et ettevõtte juhid näevad vajadust erinevate meeskonna- ja kliendiürituste toimumiseks, kuid piirangud ja kardetud viiruse levimine paneb paljusid mõtlema. Tegeleme igapäevaselt sellega, et leida parimaid ja turvalisemaid lahendusi oma klientidele. Frank Events pärjati oktoobris 2020 Äripäeva Turundajate TOPis esimese kohaga.

taavi puurog 360 kraadi
Taavi Puuorg (360 KRAADI) – Taavi on Frank Events parntner ja Seiklusfirma 360 KRAADI juht. Taavi on korraldanud üritusi samuti üle 15 aasta. Lisaks ürituste planeerimisele tegeleb ta igapäevaselt Seiklusfirma 360 KRAADI teenuste parendamise ja täiendamisega, et klientidel oleks võimalik erinevates suurustes tiimide ja gruppidega põnevaid seikluseid kogeda. Seiklusfirma 360 KRAADI ja Frank Events ühinesid 2019. aasta kevadel.

renita palm nordea scaled e1604563566712
Renita Palm (Nordea Service Centre Estonia) – Renita on tänaseks Nordeas töötanud 5 kuud Business Support Officer positsioonil. Enne seda töötas ta ettevõttes Ernst & Young. Mõlemas ettevõttes on Renita tegelenud ürituste planeerimise ja korraldamisega. Lisaks võtnud osa erinevatest projektidest. Tänane töö keskendub peamiselt tiimijuhtide igapäevaste ülesannete toetamisse, kuid võimalusel haarab alati huvitavatest projektidest kinni.

 

Webinar: Kas, kuidas ja millise ülesehitusega üritusi täna korraldada?

18. november 2020
Zoom, 15.00–16.30