15.02.2021

Tallinnas avati uus sündmuskoht: Fahle Pargi galeriitänav

Vaatamata koroonast tingitud üldisele majanduslikult raskele olukorrale ja keerulisele ajale ürituste korraldajatele, lisandus Tallinna kesklinna uus ja põnev koht sündmuste korraldamiseks. Värskelt valminud Fahle Pargi klaaskatusega galeriitänaval peeti ka ära juba esimene eksklusiivne sündmus, uue Mercedes-Benz S-klassi luksussedaani esitlus.

Fahle Pargi kommunikatsioonijuhi Mari Liis Vaheri sõnul saab Fahle galeriitänaval ka koroonast tingitud piirangutega hästi arvestada, luues tänavale avaramaid ja privaatsemaid alasid konverentside, õhtusöökide, bankettide ja vastuvõttude korraldamiseks.

Mari Liis Vaher usub, et killuke lõunamaist helgust kulub praegu kõigile ära ja loodab sündmuste korraldajaid uue kohaga inspireerida. Eestis ainulaadne ja seni avastamata galeriitänav on ainuke koht Eestis, kus saab jalutada apelsini -ja sidrunipuude, viigimarjapuude ja magnooliate all ning kogeda suvetunnet igal aastaajal.

Koostöös Agenda PR konsultantidega on plaanis Fahle Pargi galeriitänavat kasutada ka sisekommunikatsiooni soodustamiseks. „Meie visiooniks on luua sisetänavast kohtumispaik Fahle Pargi erinevate büroode töötajatele. Tahame sisetänavale võimalikult avatud suhtluskultuuri luua, et nii väljast tulijad, kui ka oma töötajad tunneksid ennast osana mõnusast suhtlusringist. Plaanis on korraldada koolitusi, kohtumisi, soodustada suhtlust Fahle Pargi sotsiaalmeedia kanalites jne.“ rääkis Fahle Pargi konsultant Agenda PR-ist Katrin Tibar.

Mari Liis Vaheri sõnul sai esimene Fahle Pargi galeriitänava sündmus hea tagasiside. “Kindlasti avaldas S-klassi esitlusel muljet meie sündmuskoha valik,“ rääkis Veho Baltics turundusosakonna juht Jana Ribelis. „Valiku üheks kriteeriumiks oli uudsus ja samas ei tohtinud me unustada koroonaajastu reegleid. Fahle Pargi galeriitänav pakkus nii eksootilist miljööd kui ka võimalust ürituse mitmele päevale hajutada. Koostöös Fahle Pargi meeskonnaga suutsime sisetänava võimalustest parima võtta, mis annab suurepärase stardi järgmistele ürituste korraldajatele. Mercedese uuelt mudelilt langes kangas keset võimsat valgusmängu, mis tõi sisetänava eksootilise haljastuse, ajaloolised paekiviseinad ja modernse klaaskatuse hästi esile,“ lisas Ribelis.

Fahle galeriitänav on uudistajatele iga päev avatud, kuid veelgi aktiivsemale tänavaelule saab tõelise hoo sisse puhuda piirangute kadumisel, kui restoranid ja kohvikud saavad külastajatele uksed avada. Parkimisvõimalus ligi 1000 autole, hea ühistranspordi ühendus ning bussijaama ja lennujaama lähedus, muudab Fahle Pargi kergesti ligipääsetavaks igast suunast tulijale. Uus sündmusruum on ürituste korraldajate jaoks nüüd kaardil ning valmis oma lummava keskkonnaga erilisi elamusi pakkuma.

Kontaktiks sündmuste korraldamisel: Karin Rae,  ja tel 501 1229

Mercedes Benz esitluse pilte saab vaadata siin.

Galeriitänava pilte saab vaadata siin.

Agenda PR on Turundajate Liidu liige. 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt