Kõik uudised

Forum Cinemas astus Turundajate Liitu

Eelmisel nädalal liitus Turundajate Liiduga (TULI) Forum Cinemas. Turundusjuht Katre Kärner ütles, et ootab liidult aktiivset tegutsemist ning turundusvaldkonna arendamist rahvusvahelisele tasemele.

Fotol: Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner

“TULI tekitas huvi oma uudsete projektidega, mille järelkasvu töögrupiga juba liitusin. Tundub, et järjest enam tuleb missiooniks võtta turundusvaldkonna olulisuse teadvustamine. Jätkuvalt on noorte suust kuulda, et ma matemaatikat ei viitsi õppida, mind huvitab turundus. Tegelikkuses on ju turundus praktiliselt reaalvaldkond,“ rääkis Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner

„Liituma õhutas ühelt poolt missioon ja teiselt poolt kino võimaluste laiale ringile tutvustamine, kuna uuendusi on tõesti väga palju ning rahvusvahelisus loob palju võimalusi. Miks mitte teha järgmine TULI üritus juba kinos, mõnusatel Luxe toolidel? Liidult ootan aktiivset tegutsemist ning valdkonna arendamist rahvusvahelisele tasemele,“ lisas ta. 


Forum Cinemas pakub turundajatele mitmesuguseid lahendusi alates reklaamiklippide näitamise võimalusest kuni suuremate koostööprojektide ja ürituste korraldamiseni välja. 

Järgmisel kuul toob Forum Cinemas Eestisse uudse turunduskanali, milleks on ForumFun kinomäng. „Tegemist on mänguga, mida iga ettevõte saab oma näoga brändida ning mida kinosaalis filmi ootavad inimesed saavad suurel ekraanil kõik koos mängida. Igale võitjale on ka auhind,“ selgitas Kärner. 

Eestis opereerib Forum Cinemas Tallinnas Coca-Cola Plazat, Tartus Ekraani ja Viljandis Centrumit. Kokku on kinoketil 15 kinosaali ning lisaks suurimale kinomajale (Coca-Cola Plaza) ka kõige rohkem premium ehk Luxe saale, kus kõik istmed on reguleeritavate seljatugede ning jalaosaga.  

„Kuna kino sihtgrupiks on kõik inimesed, siis teeb Forum Cinemas omalt poolt kõik, et igale sihtgrupile oleks sobivad pakkumised, alustades beebihommikutest ning lõpetades eksklusiivsete juhtkonnakoosolekuteni A. Le Coq sviidis,“ ütles Kärner. 

Globaalselt kuulub Forum Cinemas OÜ Soome kinooperaatori Finnkino Gruppi, mis omakorda kuulub Odeon Groupi, mille omanikuks on USA kinokett AMC. AMC on USA suurim kinokett, mille aktsiad on NY aktsiabörsil noteeritud.  

„Tegemist on väga suure rahvusvahelise ettevõttega, kus turundustegevused liiguvad väga mitmeid liine pidi. Rahvusvaheline kinokett annab meile eelise tuua Eesti publikuni eksklusiivseid otseülekandeid. Näiteks viimati sai vaadata otseülekannet Elton Johni filmi „Rocketman“ punase vaiba üritusest ning enne seda Queeni „Bohemian Rhapsody“ galat. Tänu sellele on tõelistel kinofännidel võimalus ka linastuv film enne teisi ära näha,“ rääkis Kärner. 

Vaata ka: www.forumcinemas.ee 

Lisainfo: 

Katre Kärner
Turundusjuht
Forum Cinemas
katre.karner@forumcinemas.ee
+372 56800770

Silja Oja, Turundajate Liit
Liitu uudiskirjaga