Kuldmuna 2024

19. aprill 2024

On aeg! Reklaami- ja turundusvaldkond koguneb 19. aprillil T1 kaubanduskeskusesse, et tähistada rõõmu, mõnu ja elevusega järjekordset Kuldmuna!

Kuldmuna 2024 visuaal. Idee autorid: Gunnar Hunt ja Bruno Palmik (OPTIMIST/Creative).
2024. aasta Kuldmuna teema on “Loovus tuleb”. Peol harutame lahti loometöö aluseks olevad kliendi-, agentuuri- ja tiimisuhted ning muidugi jagame parimatele Kuldmunad pihku. Sündmust juhivad suurepärase suuvärgiga šarmikad õhtujuhid, kelle teeme teatavaks nädal enne pidu!
  • Uksed avatakse ning suurem suhtemöll hakkab kell 18.00.
  • Kauaoodatud Kuldmunade jagamine algab kell 19.00.
  • Pärastpidu (ehk järelpidu) saab avapaugu kell 23.00.
Tervitussuupistetega kostitab külalisi Tervise Catering. Joogid asetab lauale Tridens ja Saku. Avatud on baarid. Tule ja tähistame koos Eesti legendaarseimat loovuskonkurssi!
Turundajate Liidu liikmetele on pilet 90 eurot, teistele 110. Hinnale lisandub käibemaks, lõpphind kuvatakse piletit ostes. Arvega ostjad, kirjutage palun info@piletilevi.ee.
Kuldmuna 2024 järelpidu tuleb müüki 15.04.2024.
OSTA PILET

Kuldmuna 2024 toetavad: T1Taevas OgilvyJCDecauxDelfi MeediaWIPPiletilevi, Range Rover, TridensKiudRaikuSakuSwedbankWendreDelux Beds & BeddingBrand SoundHouse 10Philip Morris ja Tartu Kaubamaja. Kuldmunad toob kohale Smartpost Itella. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio, Broadline’i, Radiustech Production’i ja Üritusgurundusega.