Väljakutsed turunduses | Tehisaru, andmekaitse ja intellektuaalomand

17. oktoober 2024

17. oktoobril kohtume järjekordsel hommikuseminaril, kus advokaadibüroo COBALT viib läbi seminari teemal “Väljakutsed turunduses | Tehisaru, andmekaitse ja intellektuaalomand”.

Ettevõtted mõistavad üha enam, et põhjalikud teadmised intellektuaalomandist ja andmekaitsest on eduka turundustegevuse tähtsad komponendid. Seminar keskendub turundustegevuse jaoks olulistele andmekaitse ja intellektuaalomandi teemadele. Arutletakse näiteks kuidas õiguspäraselt kasutada turundustegevuses nii isikute kujutisi, autoriõigusega kaitstud teoseid kui ka teistele kuuluvaid kaubamärke. Erilist tähelepanu pööratakse ka tehisaru (AI) kasutamisele turundustegevuses ning sellega kaasnevatele õiguslikele võimalustele ja väljakutsetele.

Liina Jents on advokaadibüroo COBALT intellektuaalomandi ja infotehnoloogia valdkonna kaasjuht. Liina tegevusvaldkond hõlmab laia spektrit alates traditsioonilistest autoriõigusest ja autoriõigusega kaasnevatest õigustest infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni küsimusteni, hõlmates endas ka kaubamärkide, patentide, disainilahenduste ja domeenidega seonduvat. Liina on pikaajalise kogemusega vandeadvokaat ja alates 2019.aastast patendivolinik kaubamärkide, tööstusdisainilahenduste ja geograafiliste tähiste valdkonnas.

Anna Kosar on advokaadibüroo COBALT patendivolinik ja jurist, kes alates 2012. aastast on Eesti patendivolinik kaubamärkide, tööstusdisainilahenduste ja geograafilise tähiste valdkonnas. Andmekaitse valdkonnaga seonduvalt on Anna  tegelenud klientide nõustamisega erinevates ärivaldkondades alates 2017. aastast. Anna on täitnud sealjuures ka mõningate klientide puhul andmekaitsespetsialisti funktsiooni.

TULI HOMMIKUSEMINAR | Intellektuaalne omand & AI
17. oktoober 2024

"*" indicates required fields

Olen TULI LIIGE*
Lehte kaitstakse reCAPTCHA teenusega, millele rakenduvad Google privaatsuspoliitika ja Google kasutustingimused.