11.01.2021

TV3 programmijuht Raimo Kummer lahkub ametist, kanaliga liitub loovjuhina Urmas Eero Liiv

TV3 programmiosakonna restruktureerimise käigus kaob programmijuhi koht ning 2017. aastal alustanud Raimo Kummer lahkub ametist. Enne Kummerit töötas sel ametipostil Urmas Eero Liiv, kes naaseb TV3 Gruppi telekanalite loovjuhina. Äsja liitus TV3 Grupiga ka Eliis Pärna, kes asub juhtima ja arendama grupi online-meediat.

Urmas E. Liiv Foto: Siim Lõvi /ERR.

TV3 loovjuhi ametisse asuv Urmas Eero Liiv on kogenud tele- ja filmitegija ning meediaõppejõud, kes aastatel 2012-2017 oli TV3 programmijuht. „Urmas Eero Liiv tunneb televaldkonda väga hästi ja meil on rõõm, et peale aktiivset tööd filmimaailmas naaseb ta taas televisiooni, et tuua meie telekanalitesse palju uut ja värsket meelelahutust,“ rääkis TV3 Grupi tegevjuht Signe Suur.

Senine TV3 programmijuht Raimo Kummer lahkub ametist. „Oleme väga tänulikud Raimole tema panuse ja edukate töötulemuste eest. Raimo tõi teleturule mitmeid uusi populaarseid formaate nagu ajakirjanduslikud saated „Laser“, „Märgatud Eestis“ ja „Sotid selgeks“. Ta tõi tagasi kodukanalisse Eesti ühed armastatumad saatejuhid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda, Ott Tänaku eksklusiivse doksarja ning „Maskis laulja“, mis oli aasta suurim teleshow,“ sõnas Signe Suur.

„Need kolm aastat oli suurim väljakutse, mis Eestis televisioonis olla saab ja see oli väga põnev aeg. Viimastel aastatel on vaatajate käitumises toimunud järsud muutused ja kõik reklaamivabad võimalused kasvavad tugevalt. Nendes oludes õnnestus siiski täita peamist mulle seatud eesmärki ja TV3 oli aastatel 2018–2020 nooremate inimeste hulgas vaadatuim kommertskanal,“ ütles Kummer.

Eliis Pärna
Eliis Pärna

Äsja liitus TV3 Grupiga ka Eliis Pärna, kes asub juhtima ja arendama grupi online-meediat. Eliis on meediavaldkonnas töötanud pea 15 aastat, mille vältel on ta tegutsenud nii telesaadete juhina kui ka videosisu ja reklaamklippide produtsendina. „Kindlasti toovad Eero ja Eliis meeskonda väärt kogemusi, ideid ja energiat, mis tugevdab meie ühtset tiimi veelgi ning garanteerib TV3 Grupi kanalite vaatajatele parima meelelahutuse ka tänavusel 25. juubeliaastal,“ lisas Signe Suur.

Urmas Eero Liiv ja Eliis Pärna alustavad tööd TV3 Grupis 11. jaanuaril.

TV3 on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt