21.08.2017

Selgusid Kuldmuna TV/Raadio ja Üritusturunduse kategooriate žüriide esimehed!

Selgusid Kuldmuna 2016 TV/Raadio ja Üritusturunduse kategoooriate žüriide esimehed. TV/raadio žürii esimees on Taani reklaamiagentuuri Brandhouse Art Director Sigurd Bjerre. Üritusturunduse žürii esimees on üritusturundusagentuuri Jack Morton Worldwide Saksamaa asepresident ja tegevjuht Jens Oliver Mayer.

Sigurd Bjerre, Art Director, Brandhouse (Taani)

Sigurd Bjerre töötab Art Directorina reklaamiagentuuris Brandhouse, mis hiljuti nimetati Taani Aasta Agentuuriks 2015. Sigurd on oma tööde eest võitnud mitmeid auhindu ja tema klientide hulka kuuluvad teiste hulgas Interflora, Netto, Bonaqua, 7-Eleven, Fujitsu, Peugeot, Lay’s jt. Enne praegust positsiooni töötas Sigurd Brandhouse’i digitaalsuuna graafilise disainerina ning veelgi varem graafilise disainerina firmas Creo Media.

Jens Oliver Mayer, VP ja tegevjuht Saksamaa, Jack Morton Worldwide (Saksamaa)

Jens Mayer ühines Jack Morton Worldwide’iga 2013. aastal, et asuda juhtima agentuuri tegevust ja arengut Saksamaal ja saksakeelsel turul. Jensil on enam kui 20 aastat kogemusi elamus- ja üritusturunduse valdkonnast ning eriline kirg live-ürituste ja digitaalmaailma integreerimise vastu. Enne Jack Mortonit, töötas Jens tegevjuhina agentuurides Informa Business Communication ja IVBC ning üritusturunduse konsultandina. Tema klientide hulka kuulub arvukalt maailmakuulsaid brände, nt Accenture, KPMG, Dell, Intel, Esprit, Hugo Boss ja Ikea ning teiste hulga ka Saksamaa välisministeerium.

Password 2016 Kuldmuna paralleelsessioonid: Tegijatelt tegijatele!

17. märtsil 2016 esinevad Saku Suurhallis aasta turundussündmusel Password 2016 Kuldmuna paralleelsessioonidel Kuldmuna žüriide esimehed. Tegemist on interaktiivsete sessioonidega, kus tuntud välismaa praktikud jagavad oma kogemusi ja nõuandeid, näitavad ja analüüsivad oma parimaid töid. Kuldmuna sessioonid on mõeldud eelkõige agentuurides töötavatele praktikutele.

Tutvu programmiga: PASSWORD 2016

 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt