23.08.2021

Rimi ja Wolti koostöö toob toidu koju poole tunniga

Rimi alustas seitsmes Tallinna kaupluses pilootprojekti raames koostööd Woltiga, mille käigus toimetatakse kaup eriti kiiret teenust vajavate klientideni ligikaudu 30 minutiga.

Rimi kaup jõuab koju 30 minutiga.

Wolti kaudu tellitavate toidukaupade sortiment koosneb üle 700 Rimi klientide seas populaarsest tootest, mis katavad tarbijate peamised vajadused. E-Rimi kõrval on Wolt mugav lahendus neile, kel juba Wolti äpp olemas või kel toidukauba tellimusega kiire.

„Oleme agiilsed ja reageerime klientide muutuvatele ootustele, pakkudes neile erinevaid kasutuskogemusi. Woltil on olemas kullerite võrgustik ja protsessid, läbi mille saab Rimi rahuldada oma klientide vajaduse tellida toidukaupu koju väga lühikese ajaga. Lisaks testime oma kaupluste sisemisi protsesse ülikiiret reageerimist nõudvate klienditellimuste täitmisel,“ rääkis Rimi Eesti tegevjuht Vaido Padumäe.

Wolti Baltikumi ärijuhi Simon Runzheimeri sõnul võimaldab koostöö Rimiga pakkuda lisatuge neile, kes väga kiirelt oma toidukaupu kätte soovivad saada, kulutamata aega füüsilises poes käimisele. „Toidu tellimise trendid on viimase paari aastaga väga suure muutuse läbi teinud. Inimesed soovivad kiirelt ja mugavalt nii restoranitoitu kui ka poe kaupu tellida. Meie koostöö Rimiga võimaldab inimestel hoida kokku aega ja kulutada see näiteks oma hobide või perekonnaga tegelemisele,“ avaldas Runzheimer.

Toidukaupade kohaletoimetamine Wolti platvormil järgib samu põhimõtteid nagu toidu kohaletoimetamine restoranidest. Wolti pakutavad lahendused vähendavad otsese inimkontakti võimalust, tagades klientide, kullerpartnerite, müügipunktide ja restoranitöötajate turvalisuse.

Rimi Eesti Food AS kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB ekaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 276 kauplust, sealhulgas 87 hüpermarketit (neist 17 Eestis), 68 supermarketit (neist 21 Eestis), Rimi minisid 100 (neist 44 Eestis), ekspress Rimisid 20 (neist 3 Eestis) ning 1 odavmüügikauplus Lätis. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.

Wolt on tehnoloogiaettevõte, mis pakub mugavat ja lihtsat viisi toidu koju või kontorisse toimetamiseks. Helsingis asuv ettevõte tegutseb enam kui 23 riigis ja enam kui 200 linnas, tarnides toitu enam kui 50 000 restoranist koos enam kui 110 000 kullerpartneriga. 2014. aastal asutatud ettevõttes töötab üle 3500 inimese ning seda juhib ettevõtte kaasasutaja ja tegevjuht Miki Kuusi. Wolt alustas Eestis tegevust 2016. aastal.

Rimi on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 88 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt