06.10.2020

Nimekad juhid avavad Mainori kõrgkooli konverentsil teid tulevikku

Neljapäeval, 8. oktoobril toimub Ülemiste City’s Mainori kõrgkooli iga-aastane juhtimiskonverents. Teemaderingi ja esinejate valikul on lähtutud kriisiajastu mõjutustest ühiskonnale, eriti aga ettevõtlusele.

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor korraldab koostöös Ülemiste Cityga kaheksandat korda juhtimiskonverentsi, mis seekord kannab pealkirja „How to avoid getting stuck in today’s world“ („Kuidas vältida tänases maailmas kokkujooksmist“).

rungi
Mainori kõrgkooli rektor Mait Rungi

„Tänavune täiesti eriline aasta on meie kõigi ette visanud täiesti erilisi väljakutseid ning muutnud harjumusi, kuidas käitume, õpime, äri ajame ja isegi mõtleme. Ajal, mil väärtushinnangud uueks pöörduvad, seisame silmitsi rea ohtudega. Püüdes teadvustada, et tulevik algabki kriisidest, soovime tunnustatud juhtide abil pakkuda edasiliikumiseks väärt mõttealgeid,“ sõnas Mainori kõrgkooli rektor Mait Rungi.

Erilise ajastu konverentsi esinejate nimistu on samuti eriline. Eelmine väliskaubanduse ja IT minister Kaimar Karu pakub erinevaid lähenemisviise ja võimalusi keerulistes olukordades toimetamiseks ja organisatsiooni vastupidavuse suurendamiseks. Baltika tegevjuht Mae Leyrer osundab ettekandes „Kriisid kui võimalus“, kuidas rasketel aegadel meeskonnast parim välja tuua ja tagada, et muutused oleks vaikimisi positiivsed. Endine välisminister Marina Kaljurand kõneleb Euroopa digitaalse tegevuskava Euroopa Parlamendi poolsest vaatest ning Piret Mürk-Dubout sellest, kuidas Tallinkis on tulnud planeerida plaanivälist ja muuta võimatu võimalikuks. Moderaatorina veab päeva Mainor Ülemiste juhatuse esimees Margus Nõlvak.

Konverents toimub 8. oktoobril Ülemiste City Öpiku maja konverentsikeskuses (Valukoja 8) ja sellel saab osaleda tasuta, kuid nõutav on eelnev registreerimine.

Lisainfo ja registreerimine: conference.euas.eu/2020

„Soovime panustada ühiskonda valdkondades, millest hoolime ning kus omame teadmisi ja kogemusi. Üheks sellistest on ettevõtlus ja innovatsioon. Kaasame konverentsile laia sihtrühma huvilisi – teadlasi, üliõpilasi, rakenduskõrgkoolile omaselt praktikuid ja ka avalikkuse,“ märkis Mait Rungi.

Konverentsi kava:

9.00 – 10.00 Registreerimine, kohvi
10.00 – 10.15 Avasõnad
10.15 – 11.15 Ettekanne: Kaimar Karu („Keerukustes liikumine ja vastupidavuse suurendamine“)
11.15 – 12.00 Ettekanne: Mae Leyrer („Kriisid kui võimalus“)
12.00 – 12.45 Lõuna
12.45 – 14.30 Teadusartiklite tutvustus
14.30 – 15.00 Kohvipaus
15.00 – 15.15 Lõbus vahetegevus
15.15 – 15.45 Ettekanne: Marina Kaljurand („Euroopa digitaalne tegevuskava: vaade Euroopa Parlamendist“)
15.45 – 16.15 Ettekanne: Piret Mürk-Dubout („Turismi tuleviku kavandamine aastal 2020: võimatu võimalikuks muutmine“)
16.15 – 16.30 Konverentsi lõppsõna
16.30 – 17.30 Ringkäik Ülemiste Citys

Konverents on otseülekandes nähtav ka Mainori kõrgkooli Facebooki ja LinkedIni lehel.

Konverentsi töökeel on inglise keel.


Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt