25.02.2021

3. märtsil TULI & Smaily veebinar “Mis toimub meiliturundusega?!”

Nagu kõvemad kuulujutud ikka, nii on ka spekulatsioonid meiliturunduse surmast levinud kui kulutuli. Seekordsel veebinaril uurime, kas ja milliseid elumärke oma turunduspostkastis veel näha võime.

Erkki Markus
Eesti juhtiva e-mailiturunduse platvormi Smaily asutaja ja eestvedaja Erkki Markus

Arutlusele tuleb kunagise võimupaari, meiliturunduse ja sotsiaalmeedia turunduse, käekäik ning automatiseerimise efektiivne rakendamine. Vaatame karmi pilguga – alates teemareast kuni meilisignatuurini – üle ka selle, mida ja miks oma publikule üldse saata. Veebinari lõpuks teeme selgeks, kas meiliturunduse järelhüüded on ikka asjakohased või siiski pisut ennatlikud.

Teemad:

  • E-mailiturundus ja sotsiaalmeedia – trendid ja numbrid, osa meediamiksist;
  • Mida ja miks üldse saata – pealkiri, sisu, tekstid, faktid ja näidised;
  • Automatiseerimine kui rahaallikas;
  • Kas e-mailiturundus on ikka surnud?

Esinevad:

Erkki Markus on Eesti juhtiva e-mailiturunduse platvormi Smaily asutaja ja eestvedaja. 2006. aastal Smaily’t luues oli Erkki missiooniks muuta meiliturundus kättesaadavaks kõigile, olenemata ettevõtte suurusest ja eelarvest. Platvormi arendamisel on prioriteediks olnud lihtsa ja kasutajasõbraliku süsteemi loomine, et meiliturundus klientide jaoks nauditavaks ja tulemuslikuks protsessiks muuta. Lisaks Eestile on Smaily Erkki juhtimisel saanud tuntud ja hinnatud nimeks kogu Baltikumis ja Skandinaavias.

Tanel Rand on mees, kelle CV-d kaunistab pikk ja edukas karjäär turundusmaastikul. Aastal 2011 liitis Tanel oma turundusteadmised ja -kogemused Smaily tiimiga. Sellest ajast on ta edukalt Smaily müügi- ja turundustiime tüürinud ning taganud ka ettevõtte klientide turundusstrateegiate tulemuslikkuse. Tanel teab kõiki meiliturunduse suuremaid ja väikemaid saladusi ning jagab kasulikke nippe ja ideid ka erinevatel koolitustel ja webinaridel.

Tasuta veebinar TULI liikmetele toimub kolmapäeval, 3. märtsil kell 15:00 Zoom keskkonnas.

Registreeri end SIIN!

Loe ka kokkuvõtet TULI eelmisest Smaily seminarist.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt