TULI x Smaily veebinar: Mis toimub meiliturundusega?!

03. märts 2021

Nagu kõvemad kuulujutud ikka, nii on ka spekulatsioonid meiliturunduse surmast levinud kui kulutuli. Seekordsel veebinaril uurime, kas ja milliseid elumärke oma turunduspostkastis veel näha võime. Veebinar TULI liikmetele toimub 3. märtsil kell 15:00 Zoom keskkonnas.

Arutlusele tuleb kunagise võimupaari, meiliturunduse ja sotsiaalmeedia, käekäik ning automatiseerimise efektiivne rakendamine. Vaatame karmi pilguga – alates teemareast kuni meilisignatuurini – üle ka selle, mida ja miks oma publikule üldse saata. Veebinari lõpuks teeme selgeks, kas meiliturunduse järelhüüded on ikka asjakohased või siiski pisut ennatlikud.

Teemad:

  • E-mailiturundus ja sotsiaalmeedia – trendid ja numbrid, osa meediamiksist;
  • Mida ja miks üldse saata – pealkiri, sisu, tekstid, faktid ja näidised;
  • Automatiseerimine kui rahaallikas;
  • Kas e-mailiturundus on ikka surnud?

Esinevad:

xo 2842 2
Erkki Markus on Eesti juhtiva e-mailiturunduse platvormi Smaily asutaja ja eestvedaja. 2006. aastal Smaily’t luues oli Erkki missiooniks muuta meiliturundus kättesaadavaks kõigile, olenemata ettevõtte suurusest ja eelarvest. Platvormi arendamisel on prioriteediks olnud lihtsa ja kasutajasõbraliku süsteemi loomine, et meiliturundus klientide jaoks nauditavaks ja tulemuslikuks protsessiks muuta. Lisaks Eestile on Smaily Erkki juhtimisel saanud tuntud ja hinnatud nimeks kogu Baltikumis ja Skandinaavias.

 

 

 

xo 3006 2
Tanel Ranna CV-d kaunistab pikk ja edukas karjäär turundusmaastikul. Aastal 2011 liitis Tanel oma turundusteadmised ja -kogemused Smaily tiimiga. Sellest ajast on ta edukalt Smaily müügi- ja turundustiime tüürinud ning taganud ka ettevõtte klientide turundusstrateegiate tulemuslikkuse. Tanel teab kõiki meiliturunduse suuremaid ja väikemaid saladusi ning jagab kasulikke nippe ja ideid ka erinevatel koolitustel ja webinaridel.

 

 

 

Loe kokkuvõtet TULI eelmisest Smaily seminarist.

TULI veebinar: "Mis toimub meiliturundusega?!

03. märts 2021
15:00-16:30, Zoom