02.11.2020

META liitus ülemaailmse PR-võrgustikuga Convoy

Valitsussuhete ja PR-agentuur META Advisory liitus ülemaailmse PR-võrgustikuga Convoy, mis keskendub eelkõige B2B-tehnoloogiaettevõtete kommunikatsioonile.

META tiim

META kuulub ainsana Eesti agentuuridest ka ülemaailmsesse IPREX võrgustikku, mis on maailma üks suurimaid võrgustikke sõltumatutest (kohalikele partneritele kuuluvatest) kommunikatsiooniagentuuridest, millel on enam kui 1600 töötajat 110 esinduses üle kogu maailma. Convoysse ja IPREXisse kuulumine teeb METAst ühe laiema rahvusvahelise võrgustikuga Eesti PR-agentuuri.

“Rahvusvahelistesse võrgustikesse kuulumine annab nii meie klientidele kui ka meile endile lisavõimaluse. Oma klientidega koos välisturgudele minek on muutunud oluliselt kiiremaks ja lihtsamaks, sest meil on toeks ekspertidest koosnev võrgustik,” avaldas META äriarendusjuht Ann Hiiemaa ja lisas: “Convoysse kuulumine annab meile ligipääsu rahvusvahelistele B2B tehnoloogiabrändidele, kes tahavad Eesti turule sisenedes luua kampaaniaid, millel on tõeline mõju. Meie tehnoloogiasektori kliendid saavad omakorda tuge, sest välisturgudele sisenedes saavad nad enda kõrvale tipptasemel eksperdid, kes tunnevad konkreetset sihtturgu läbi ja lõhki.”

Convoy juht Rob Ettridge lisas: „Kuna B2B ettevõtete jaoks on jätkuvalt vajadus luua sihipäraseid ning kuluefektiivseid kampaaniaid, mis on suunatud bränditeadlikkuse tõstmiseks ja kliendibaasi kasvatamisele, siis on kohalikele ekspertidele juurdepääs hädavajalik. Valisime oma partneriks META, sest neil on Eestis suurepärane maine ja pikaajaline kogemus.”

Turundajate Liidu (TULI) liige META Advisory on 2009. aastal asutatud Eesti juhtiv täisteenust pakkuv kommunikatsiooniagentuur, mis suudab ära katta kogu kommunikatsioonispektri, alustades valitsussuhetest ja lõpetades digikampaaniatega.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt