15.04.2024

Kuldmuna peo korraldaja: see tuleb nii lahe, et su püksid kukuvad jalast ära

19. aprillil jagame T1-s Kuldmune! Kuldmuna 2024 pidu põhineb optimistide Gunnar Hundi ja Bruno Palmiku kontseptsioonil Loovorgia. Peo peakorraldaja, üritusturundaja ning TULI juhatuse liige Katriin Hunt räägib, miks Kuldmunale tulla ja mis seal toimub.

Kuldmuna peakorraldaja Katriin Hunt. Foto: Silver Gutmann

Me ei saa öelda, et teeme maailmatasemel asja – maailm ei ole nii heal tasemel kui meie

“Sellele kontseptsioonile on olnud väga põnev Kuldmuna ehitada. Lähtusime loovorgiat luues sellest tundest, kui tuleb hea idee. See tunne, kui klient kinnitab kohe eelarve ära või kui disainis ei tule teha ühtegi muudatust. Kokku tuli lavastuslikult põnev lahendus, kus me ka ise saime tõelisi loovorgasme tunda. 

Kuldmuna on kasvanud nii suurde mastaapi, kus me ei saa öelda, et teeme maailmatasemel asja – maailm ei ole nii heal tasemel kui meie. Aga ma päriselt ei suuda hoomata, kui hea Kuldmuna tuleb, sest ta peab ju olema parem kui eelmisel aastal, aga kui eelmine aasta oli juba super, siis kuidas see aasta saaks veel parem olla.”

Kui sa Kuldmunal ei ole, siis…

“Kuldmuna 25 oli nomineeritud BEA World Festivalil koos väga suurte ja võimsate avatseremooniatega. Täita on suured kingad. Kui eelmisel aastal oli selline jalaga uks maha ja tulge eest vibe, siis sel aastal on kuidagi palju alandlikum tunne. Küsime kõigilt asjaosalistelt kinnitust, kas see, mis toimub, on ikka hea. Nad vaatavad suurte silmadega otsa, ei mõista, kuidas üldse saab sellist asja sellise töö peale küsida ja vastavad alati – see on nii hea, et neil kukuvad püksid jalast!

Kuldmuna loovusfestival on kõige olulisem turundusüritus Eestis, kus olla ja kuhu tulla. Kui sind Kuldmunal ei ole, siis millega sa üldse tegeled? Kas sa üldse tegutsed selles valdkonnas? See ei ole ainult agentuuridele ja brändidele, see on ka freelancer’itele. See on kõigile, kes turundusest ja loovusest huvitatud on. Kuldmuna on meie valdkonna kõik inimesed. Ehk siis: kui sa otsid endale uut tööd, be there; otsid endale uusi tutvusi, be there; otsid inspiratsiooni, be there. See on koht, kus sa pead olema.

Me oleme mitu aastat vaeva näinud ja loonud olukordi, et teil oleks võimalik jutustada ja arutleda. Haara sellest võimalusest kinni!”

SEBI PILET

Loovkõdi

“Ka sel aastal oleme inspireerunud turundajate loovusest. Äratundmisrõõmu on palju rohkem kui varem. Igaks juhuks olgu öeldud, et kuigi teema on loovorgia, siis me ei keskendu alasti inimkehale, vaid tegeleme peamiselt loovkõdi pakkumisega. Me pakume loovvärinaid. Sel aastal on Kuldmuna huviorbiidiks paljudele ettevõtetele, kellega me ürituse raames koostööd teeme. Näiteks saab Kuldmunal lisaks oma loovuse mõõtmisele mõõta ka lauluoskust carpool karaokes.

Eelnevatel aastatel on olnud peamine küsimus, mis ma selga panen? Sel aastal otsustasime teile selle lihtsamaks teha, dresscode on kuld, nude ja nahk. Kuid ärge unustage, alati võite olla loovad!”

rene lutterus 3067
Kuldmuna 2023 tiim. Foto: Rene Lutterus

Pidu ei ole aatriumis

“Me oleme väga kaua soovinud teha Kuldmuna kaubanduskeskuses, lõpuks on see võimalus! Pidu toimub T1-s. Kõik mõtlevad, et see on aatriumis. Ei ole. T1 ehitab praegu kolmandale korrusele uut konverentsikeskust ja meie oleme selle esimesed asukad. Nad teevad selle ruumi lausa meie järgi – näiteks pannakse elektri- ja riputuspunktid sinna, kuhu soovime. Kõige lõbusam on see, et WC saab vahetult enne Kuldmuna valmis. Aga see ei ole esimene Kuldmuna, kus selline asi juhtub.

Kuldmuna on kasvanud nii suureks, et me ei mahu ära enam tavalistesse asukohtadesse. Sel aasta saame müüa 700 piletit. Üle poole neist on juba müüdud ja kui piletid otsa saavad, siis mul ei ole neid mitte kuskilt juurde võtta. Järgmine aasta peab Kuldmuna toimuma kuskil suuremas asukohas, sest nõudlus on nii suur.

Kui sa arvad, et eelmine aasta sulle meeldis, siis sa armastad seda aastat. Tule peole!”

  • Uksed avatakse ning suurem suhtemöll hakkab T1-s kell 18.00. Sissepääs on kolmandal korrusel keskmisest aatriumist.
  • Kauaoodatud Kuldmunade jagamine algab kell 19.00.
  • Pärastpidu (ehk järelpidu) saab avapaugu kell 23.00.
SEBI PILET

Autor: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt