09.04.2020

Kuidas disaini abil oma äri, tooted ja teenused nutikalt ümber mõtestada

Tehnoloogia areng ning digitaliseerimine pakuvad täna kriisiolukorrale leevendust ning disainiga on võimalik lahendada ära palju probleeme.Eesti Disainikeskus kutsub Eesti ettevõtteid webinarile ‘‘Kuidas disainerid saavad ettevõtjatel aidata praegusest kriisist maksimaalse kasuga
välja tulla?‘‘. Webinar toimub 15. aprillil kell 13:00 – 15:00 Zoom keskkonnas.

„Me ei taha jääda käed rüppe paremaid aegu ootama, vaid soovime aidata ettevõtetel ja äridel ennast tulevikukindlamaks muuta. Kindlasti on neid ettevõtteid, kellele on abi Kredexi käendustest ja maksevõlgade ajutisest intressivabastusest, aga palju rohkem oleks abi sellest, kui me kasutaks praegust võimalust teha tööd tuleviku nimel. Selle nimel, et meid järgmine kord sarnane kriis nii kriitiliselt ei halvaks,“ ütleb  disainiagentuuri Velvet juht Pärtel Vurma.

Digitaalse disaini stuudio DUX juht Kristian Lember lisab, et ümbermõtestamine ning kohanemine pole enam mitte lihtsalt hea omadus, vaid vajadus: „Oleme olukorras, kus protsessid muutuvad üleöö – kontaktivaba elu murrab maha ettevõtluses terveid valdkondasid. Tehnoloogia areng ning digitaliseerimine pakuvad täna kriisiolukorrale leevendust ning disainiga on võimalik lahendada ära palju probleeme.“

15. aprillil kell 13.00 – 15.00 toimub Zoom keskkonnas webinar, mille eesmärk on pakkuda välja lahendusi, kuidas disainerid ja disainibürood saavad aidata ettevõtjatel praegusest kriisist maksimaalse kasuga välja tulla.Sõna võtavad:

  • Dan Mikkin (The Brand Manual)
  • Ionel Lehari
    (Identity)
  • Jaan Naaber (Neway)
  • Helena Nagel (Dint)
  • Pärtel Vurma (Velvet)
  • Martin Pärn (Iseasi)
  • Kristian Lember (DUX)
  • Helena Veidenbaum (Mooncascade).

Webinarile on vajalik eelnev registreerimine ning seda saab teha siin.

Disainibüroode
kompetentsid ettevõtete aitamiseks

Disaini abil on võimalik oma äri, tooted ja teenused nutikalt ümber mõtestada, et leida uusi teenuseid, tooteid ja toimimisviise. Eesti Disainikeskus on koondanud kokku disainibüroode kompetentsid ja erinevad kriisiaja pakkumised, millega saab tutvuda Disainikeskuse kodulehel.

Lisainfo: info@disainikeskus.ee

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt