03.06.2019

Facebook alustab koostööd Httpooliga, et toetada ettevõtteid Balti regioonis ja Eestis

Suhtlusvõrgustik Facebook ja meediaplatvormide reklaamihaldusega tegelev Httpool alustavad Baltikumis koostööd, et siinsetele ettevõtetele reklaamituge pakkuda. Httpoolist saab koostööleppe sõlmimisega Facebooki teenuste esimene volitatud edasimüüja Eestis, Lätis ja Leedus.

Httpool on digital performance agentuur ehk eesti keeles digiagentuur, mis on nö Facebooki käepikendus meie regioonis. Nende eesmärk on pakkuda nii tehnilist kui strateegilist tuge digireklaamide loomisel. Tegemist on Sloveeniast alguse saanud rahvusvahelise ettevõttega, mis on partner suurtele sotsiaalvõrgustikele nagu Facebook, LinkedIn, Twitter ja Spotify ning nad nõustavad ettevõtteid ja brände turundus- ja reklaamistrateegiate tegemisel. Httpool aitab sotsiaalmeedia turundusstrateegiate loomisega nii Facebookis, Instagramis, Facebook Messengeris kui ka WhatsAppis. 

„Oleme juba varem loonud edasimüüjate programmi, et tuua kõik oma reklaamialased ekspertteadmised piirkondadesse, kus meil füüsiline kohalolek seni puudunud, ent tänase otsusega oleme astumas üht väga pikka sammu, et anda Baltikumi ettevõtetele veelgi enam väärtust,“ kommenteeris koostöö alustamist Httpooliga Facebooki Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni direktor Robert Bednarski

„Partnersuhete loomine Facebookiga on tõestus Httpooli juhtpositsioonist reklaamlahenduste pakkumisel Baltikumi regioonis. Meil on väga hea meel, et saame aidata Facebookil tutvustada uusimaid reklaamlahendusi ning pakkuda siinse piirkonna brändidele ja ettevõtetele tuge otseallikast,“ rõõmustas Httpool Baltics tegevjuht Arnis Ozols

Tänu Facebooki ja Httpooli partnerlusele jõuavad esmakordselt Eesti, Läti ja Leedu ettevõteteni Facebooki parimad praktikad, strateegia väljatöötamise meetodid ning otsene tugi reklaamipoliitika küsimuste korral. Samuti loob koostöö suuremad võimalused erinevate meeskonnakoolituste läbiviimiseks, mida varem ettevõtetel ei olnud.

Silja Oja, Turundajate Liit

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt