05.04.2017

ETKALiga liitus loovagentuur Newton

Loovagentuur Newton astus Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liidu (ETKAL) liikmeks.
Newtoni tegevjuhi Tiina Miku sõnul astuti ETKAL-isse, kuna liitumine on loomulik ja vajalik. ‘’ETKAL seisab kogu meie valdkonna eest ja on elementaarne, et agentuur ei ole
kõrvaltvaataja, vaid panustab ka ise selle arengusse’’ sõnas Mikk. “Newton ongi ETKAL-i tegevuses juba pikka aega kaasa löönud, nüüd liitusime ka ametlikult.”
Lola Tehver tunneb heameelt, et selline tugev agentuur on lisandunud liikmeks, “Meil on hea meel, et agentuur Newton otsustas meiega liituda. Oleme tegelikult Newtoniga liidu väliselt juba pikemat aega koostööd teinud ning lõpuks sai koostöö ka ametlikult ära vormistatud,” ütles Tehver.
Lola Tehveri sõnul on ETKAL-ga liitunud viimase aasta jooksul mitmeid agentuure
erinevatest turundusvaldkondadest, kes tahavad kogu sektorit edasi viia. ‘’On hea meel näha liitumas, tugevaid agentuure kellega, turundussektorit edasi viia ja parendada meie sektorit’’ ütles Tehver. Viimase aasta jooksul on ETKAL-ga liitunud seitse agentuuri.
ETKAL on turunduse ja kommunikatsiooniteenuseid pakkuvate  äriühingute (reklaami-, meedia-, disaini-, digitaal-, suhtekorralduse-, üritusturundusfirmade) ühendus.
Liidu eesmärk on liikmete ühishuvide esindamine, suhtlemine riigi- ning kohalike omavalituse asutustega, liikmesettevõtete teenuskvaliteedi parandamine ja ühtlustamine ning   klientide konkurentsivõime parandamine.
Kõiki Eestis turunduskommunikatsiooniteenuseid pakkuvaid ettevõtteid ühendav liit asutati 2013. aastal. ETKALi eelkäijateks võib lugeda 1998. aastal asutatud Eesti Reklaamiagentuuride Liitu ja 2005. aastal asutatud Üritusturundusagentuuride Liitu.
Kutsume ETKALiga liituma agentuure, kelle jaoks on oluline sektori areng ning tahavad ise ka kaasa rääkida!
Lisainfo
Lola Tehver
Tegevuht
Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liit

www.etkal.ee

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt