30.06.2021

EAS otsib hankepartnereid

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus otsib ettevõtluse ja innovatsioonikeskusele hankepartnereid digiturunduse ja suhtekorralduse valdkondades.

Foto: Rasmus Jurkatam

Välja on kuulutatud digiturunduse täisteenuse hange, mille eesmärk on leida partner, kes teostab loov-, digiturunduse ja müügimaterjalide loomisega seotud teenuseid. Hanke kestvus on kaks aastat ja kandideerimise tähtaeg 15.07.2021. Loe lähemalt tingimuste ja loovtöö kohta: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/3249444/general-info.

Augustini on pakkumistele avatud kommunikatsiooniteenuse hange, mille eesmärk on kommunikatsioonitegevuste elluviimine Eestis ja rahvusvahelistel sihtturgudel. Hanke kestvus on kaks aastat ja kandideerimise tähtaeg 23.08.2021. Loe lähemalt tingimuste ja loovtöö kohta: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/3299297/general-info.

Loe ka: EAS avab uue toetuse loomeettevõtetele

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 94 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt