12.05.2023

PILETID OTSAS! 25. Kuldmuna pidu on välja müüdud

Meeleolukas Kuldmuna pidu toimub juba täna õhtul Estonia kontserdisaalis. Rahvast on oodata rohkelt, sest pidu on välja müüdud!

Kuldmuna 25 pidu toimub 12. mail Estonia kontserdisaalis.

Tuletame veel korra meelde kõike, mida sa õhtusest peost teadma pead!

Kuhu tulla? Eks ikka Estonia kontserdisaali. Kohta, kus 1999. aastal toimus esimene Kuldmuna.

Millal? Täna, 12. mail! Kohale tasub tulla kell 18. Siis jõuad semudega vestelda ja end peomeeleollu sättida. Kõigi aegade uhkeim Kuldmuna koorub kell 19. Hilinejaid saali ei lubata. Järelpidu algab 22.30 ning lõpeb 02.00.

Kes õhtut juhivad? Evelin Võigemast ja Genka! 

Kes mind afterparty’l lõbustavad? NOËP ja Nancy! Järelpeo pileti saad siit. PS. Kui sul on peopilet olemas, siis järelpeole eraldi pääset soetama ei pea. 

Mis ma selle raha eest saan? Peale selle, et näed auhindamist, sõpru-tuttavaid-kolleege ja naudid ajaloolist pidu ajaloolises kohas, saad ka süüa ja juua! Kihilise, kevadise ja isuäratava õhtusöögimenüüga kostitab külalisi Tervise Catering. Magusat jagab Orkla. Kihisevat ja muid jooke pakuvad Tridens, Öun Drinks ja Saku. Avatud on baarid. 

Mis ma selga panen? Estonia on küll uhke paik, aga smokingu renti sa tormama ei pea (kui sa just ei taha?). Kohustuslikku pidulikku dresscode’i ei ole. Oled oodatud sellisena nagu ise soovid – 25. sünnipäeva vääriliselt.

Mida ma veel teada võiks? Istume teatristiilis ehk üksteise taga reas. Õhtust sööme pika pausi ajal. Jookidega saali siseneda ei saa. Austame maja reegleid ning naudime mõnusaid jooke mujal. 

Kas ma pean terve õhtu Kuldmune käes hoidma? Ei. Võidetud munad saad jätta Munalasse. DPD toimetab need kulleriga sinuni alates 16. maist. 

25. Kuldmuna toetavad: Taevas Ogilvy, JCDecaux, Eesti Kontsert, Piletilevi, Workland ja Viru Keskus. Meediapartneriks on Postimees. Kuldmunad toob kohale DPD. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio, Broadline’i ja Milestone Events’iga.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt