Viru Keskus

Teenusepakkuja

Viru Keskus on Eesti külastatuim ostu- ja meelelahutuskeskus! 

Viru Keskus avas uksed külastajatele 15. aprillil 2004, läbis uuenduskuuri koos brändiportfelli muutumisega 2014 aastal ning on nüüdseks alustanud seni kõige ulatuslikumat  renoveerimist, mis annab keskusele uue näo ja sisu. Viru Keskuses on üle 100 kaupluse ning teeninduskohta, sealhulgas 15 kohvikut ja söögikohta, Baltimaade suurim ilu- ja juveelipiirkond, Eestis suurim Apotheka apteek ja maailma parimate hulka valitud Rahva Raamatu raamatupood.

Viru Keskuses on esindatud rahvusvahelised moebrändid ja jaekontseptsioonid nagu American Vintage, Massimo Dutti, Armani Exchange, Tommy Hilfiger, Calvin Klein Jeans,  Max&Co, Marc O`Polo, Marella, Ivo Nikkolo, Aldo, Ecco, The Body Shop, Pandora, Goldtime, Euronics, Sportland jpt. Lisaks leiab klient Viru Keskusest Tallinna Kaubamaja kolm kõige olulisemat maailma – Ilumaailma, Toidumaailma ja Naistemaailma.

Teenustest leiab külastaja Viru Keskusest rätsepa, kingsepa, kullassepa, mobiiltelefonide paranduse ning mitmeid ilu- ja terviseteenuseid, nii eraldiseisvatena kui ka kauplustes. 

Keskuse kolmandal ja neljandal korrusel asub südalinna soodsaimat parkimist pakkuv parkla 395 sõidukile, suurim elektriautode laadimisala Viru Vooluring ning viiendal ja kuuendal korrusel spordiklubi MyFitness. Viru Keskuse kõikide sissepääsude juures on parkimise ja  laadimise alad jalgrataste ja tõukerataste jaoks. Keskuse all asub Tallinna Transpordiametile kuuluv Viru Keskuse bussiterminal koos mugava ootealaga, mis on kõige tähtsamate bussiliinide alguspunktiks. Aastas läbib Viru Keskust pea 15 miljonit külastajat, muutes selle kõige efektiivsemaks kaubanduskeskuseks Baltikumis ja Soomes. 

Viru Keskus on alati olnud rohkem kui kaubanduskeskus, olles alati külastajatele pakkunud kvaliteetseid kultuurielamusi ning meie südameasjaks on olnud kultuuri toetamine, ka keerulistel aegadel. 

Viru Keskus on pärjatud 2019. aasta sügisel seni Eesti ainukese LEED O&M (Leadership in Energy and Environmental Design) platinum sertifikaadiga olemasoleva ehitise opereerimise ja haldamise eest. Sellele eelnes 2015. aastal LEED O&M hõbesertifikaat. Keskuse avamine tõi Viru Keskusele 2004. aastal “Aasta Arendusprojekti” tiitli ning 2004. ja 2006. aastal pälvis Viru Keskus tiitlid “Aasta Kaubandustegu” ja “Aasta Teenindustegu”. Lisaks sellele on Viru Keskus võitnud pea 50 auhinda erinevatel reklaami ja – loomekonkurssidel. 

Teenused:

  • Jaekaubandus
  • Meelelahutus
  • Spordiklubi

Koduleht: https://virukeskus.com/

Kontaktisik:Kristel Sooaru, 

Kristel Sooaru, Viru Keskuse turundusjuht
Viru Keskus