31.03.2021

Uuenduse läbinud Kinnisvara24.ee võttis sihikule turuliidri positsiooni

Kolm aastat tagasi turule tulnud ja tänaseks kuulutuste arvult Eesti suuruselt teiseks kinnisvarakuulutuste portaaliks kasvanud Kinnisvara24.ee uuendas oma visuaalset identiteeti ja kasutajaliidest ning seadis eesmärgiks Eesti suurimaks kinnisvaraportaaliks kasvamise.

Katrin Aron
Kinnisvara24.ee tegevjuht Katrin Aron. Foto: Andres Raudjalg

Portaali tegevjuht Katrin Aron lausus, et muudatuse eesmärgiks on pakkuda parima võimaliku kasutajakogemusega kinnisvaraportaali, kus oleks mugav kuulutusega töötada ja otsingut teha nii kodu otsijatel kui ka müüjatel. „Kinnisvara24 asutati kolm aastat tagasi aprillis kinnisvarabüroode algatusel, et võidelda portaaliturul valitsenud monopoli ja pidevate hinnatõusudega. Monopol sai murtud ja tänaseks oleme kindlustanud portaalide turul tugeva nr 2 positsiooni. Nüüd on meil uus ambitsioonikas eesmärk – tahame kasvada Eesti suurimaks kinnisvaraportaaliks. See on võimalik ainult siis, kui meie kliendid ja kasutajad on portaali kasutajakogemusega rahul.“

kinnisvara24 uus esileht
Kinnisvara24 uus esileht

Aroni sõnul on tehnoloogia ja inimeste ootused kasutajamugavuse osas kolme aastaga oluliselt edasi arenenud ja kuigi portaali uuendatakse jooksvalt, tekitas see vajaduse põhjaliku uuenduskuuri järele.

„Tänaseks külastab Kinnisvara24.ee-d üle 450 000 unikaalse kasutaja kuus. Kogusime tagasisidet nii eraklientidest kasutajatelt kui ka maakleritelt ning muutsime nende ootuste alusel koos koostööpartneritega brändinguagentuurist Identity ja kasutajakogemuse ettevõttest UX Estonia ümber kogu portaali kasutajaliidese. Lisaks värskendasime ka visuaalset väljanägemist. Kuulutuste otsing, valimine ja erinevate filtrite kasutamine muutus mugavamaks ja intuitiivsemaks, käskluste edastamiseks tuleb teha senisest vähem klikke. Meil on ka uus logo ja värvigamma, muutus portaali ülesehitus ja tuli juurde uusi rubriike. Uusarenduste osas oleme juba tõusnud nr 1 portaaliks turul ja usume, et need uuendused aitavad meil veelgi paremini kasutajate ootustele vastata ja portaali kasvu kiirendada,“ selgitas ta.

Uuenenud portaal avati kasutajatele eile, 29. märtsil.

Eesti kinnisvarafirmade ja Ekspress Grupi poolt 2018. aastal loodud Kinnisvara24.ee on Eesti suuruselt teine kinnisvaraportaal, mida kasutab igakuiselt üle 450 000 inimese. Portaali külastab kõige enam 25-34-aastaste noorte sihtrühm, kes otsivad endale esimest või teist kodu. Kinnisvara24 portaalis on Eesti kõige laiem valik uusarendusi.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt