Kõik uudised

Taevas Ogilvy PR korraldas KFC restorani avamise Ülemiste keskuses

29. novembril toimunud avamine oli suunatud meediale, mõjuisikutele ja olulisematele koostööpartneritele, et anda teada KFC senisest edust Eestis, edasistest kasvuplaanidest ja eesmärkidest: lähima kolme aasta jooksul avatakse Baltikumis ligi 20 uut restorani. Lisaks said huvilised tutvuda KFC köögipoolega ning degusteerida restorani erinevaid tooteid. Oluline oli saavutada sündmusele suur meediatähelepanu ja viia KFC plaanid ja eesmärgid avalikkuseni.

Eesmärk õnnestus, kohal olid kõik olulised eesti- ja venekeelsed trüki- ja online meedia kanalid. Kokku ilmus üle 15 kajastuse Eesti peavoolumeedias.  

Pressikonverentsil võtsid sõna KFC Ida- ja Kesk-Euroopa juht Oleg Pisklov, KFC Baltikumi juht Marius Stonkus, KFC frantsiisi esindaja, Apollo Groupi juhatuse esimees Jaanus Vihand ning Ülemiste keskuse tegevjuht Guido Pärnits.  

Kogu avamist juhtis legendaarseks Colonel Sandersiks kehastunud päevajuht.  

Teine eesmärk oli pakkuda sel päeval KFC külastajatele erilisemat restoranikogemust. Kui ametlik avamise osa sai läbi, langes restorani eesriie ning avati uksed ka keskuse külastajatele. Kõiki KFC fänne tervitasid ja jagasid leti taga tellimusi kätte Eesti tuntud persoonid: Robert Rool ja Indrek Vaheoja ning mõjuisik Sandra Daškova.

Päev läbi toimusid erinevad aktsioonid, mille käigus sai võita KFC auhindu.

Galerii:

Meeskond:

Projektijuhtimine ja PR: Kristi Hürri, Liilit Kirss, Taevas Ogilvy PR
Ürituskorralduspartner: Hype
Video: Karl-Andreas Vaikla

Taevas Ogilvy PR on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 64 ettevõtet.
Liitu uudiskirjaga