Kuldmuna 25 pidu Estonia kontserdisaalis

12. mai 2023

Reklaami- ja turundusvaldkonna koorekiht koguneb 12. mail Estonia kontserdisaali, et tähistada loovuskonkursi Kuldmuna 25. sünnipäeva. Muideks, samas kohas peeti 1999. aastal ka kõigi aegade esimene Kuldmuna pidu!

Kuldmuna 25 pidu toimub 12. mail Estonia kontserdisaalis.

Juubelile on oodatud kõik Eesti reklaamitegijad. Nii need, kes teevad sel aastal oma Kuldmuna debüüdi kui ka need, kel on seljataga juba 24 meeleolukat pidu ning kes mäletavad esimest Estonia pidu nagu eilset päeva. Ja muidugi kõik, kes jäävad vahepeale.

OSTA PILET

Gala tuleb igatahes uhke. Tähtpäeva puhul kooritakse lahti 25 aastat Eesti reklaamilugu ning lisatakse möödunud aasta parimate auhindamisega uus särav kiht. Minevikus ja olevikus kulgevat reisi juhivad Evelin Võigemast ja Genka.

  • Uksed avatakse ning suurem seltsimine hakkab kell 18.
  • Kõigi aegade uhkeim Kuldmuna koorub kell 19.
  • Järelpidu, kus kohtuvad eri ajastu superstaarid, algab kell 22.30.

Süüa saab ka! Kihilise, kevadise ja isuäratava õhtusöögimenüüga kostitab külalisi Tervise Catering. Magusat jagab Orkla. Aga kuidas on lood joogiga? Saab! Kihisevat ja muid jooke pakuvad Tridens ja Saku. Avatud on baarid. Tule ja tähistame koos Eesti legendaarseima loovuskonkursi kirevat ajalugu.

Turundajate Liidu liikmetele on pilet 125 eurot, teistele 150. Hinnale lisandub käibemaks, lõpphind kuvatakse piletit ostes. Hinnas on Kuldmuna pilet, õhtusöök ja pääs kell 22.30 algavale afterparty’le.

PS! Arvega ostjad, kirjutage palun .

OSTA PILET

25. Kuldmuna toetavad: Taevas OgilvyJCDecauxEesti KontsertPiletileviWorkland ja Viru Keskus. Meediapartneriks on Postimees. Kuldmunad toob kohale DPD. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös ElamusstuudioBroadline’i ja Milestone Events’iga.

Anna osalemisest märku ka sotsiaalmeedias: Facebooki üritus | LinkedIn-i üritus.