23.03.2021

Ellex Raidla autoriõiguste teemaline veebinar

Inspiratsioon versus lubamatu kopeerimine. Litsentsid, loovutused, lepingud, load, kinnitused ja muu formaalsus – kas saab ka ilma? Autoriõigused on turunduses oluline, aga paljudele keeruline teema. Ellex Raidla advokaadid Ants Nõmper ja Mari Must jagavad 31. märtsil kell 15:00 TULI liikmetega oma kogemusi ja teadmisi.

Ants Nõmper
Vandeadvokaat Ants Nõmper

Autoriõiguste veebinari teemad:

  • Igaüks meist on looja – kuidas siit edasi?
  • Inspiratsioon versus lubamatu kopeerimine
  • Ahvatlev ja ohtlik digimaailm teoste kasutamisel
  • Litsentsid, loovutused, lepingud, load, kinnitused ja muu formaalsus – kas saab ka ilma?

Esinejad:

mari 16 9
Mari Must. Foto: Kaupo Kikkas

Advokaat Mari Must on Ellex Raidla Euroopa kaubamärgi- ja disainivolinik, kelle peamised töövaldkonnad on intellektuaalomand, kaubamärgid ning patendivaidlused. Valdkonna juhtiva spetsialistina on Mari osalenud ka Eesti kaubamärgiseaduse väljatöötamisel ja osalenud enamikes Eestis toimunud patendivaidlustes. Tal on pikaajaline kogemus autoriõiguste vaidluste ja kaubamärkide registreerimisel.

Vandeadvokaat Ants Nõmper on Eesti üks tuntumaid intellektuaalomandi, IT ja meditsiiniõiguse spetsialiste, kelle tegevuse läbivaks märksõnaks on innovatsioon. Ta on edukalt juhtinud mitmeid innovaatilisi kaasusi, sh esimene patendivaidlus Eestis, esimene kommentaariumi vastutuse vaidlus Eestis, esimene Eesti ravimireklaami vaidlus Euroopa Kohtus ning Eesti esimene ravimile saadud kaitse geneerilise ravimi eest.

Aeg: 31. märts 2021 kell 15:00–16:30

Osalemine: tasuta ja ainult TULI liikmetele

Registreeri siin: TULI & Ellex Raidla veebinar “Põletavad teemad autoriõiguse maastikul”


Ellex Raidla on Turundajate Liidu (TULI) liige. Loe intervjuud Ellex Raidla turundus- ja kommunikatsioonijuhi Liisi-Daisy Koplimaaga: TULI liikmeks astus Baltikumi kõrgeima reitinguga advokaadibüroo Ellex Raidla.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt