TULI & Ellex Raidla veebinar: Põletavad teemad autoriõiguse maastikul

31. märts 2021

Autoriõigused on turundusmaastikul oluline, aga paljudele keeruline teema. Ellex Raidla advokaat ning Euroopa kaubamärgi- ja disainivolinik Mari Must jagab 31. märtsil kell 15:00 enda kogemusi ja teadmisi TULI liikmetega. Oled sa varasemalt selle teemaga kokku puutunud või mitte, veebinar annab kõige põletavamatest autoriõiguse teemadest ülevaate nii agentuuri kui ka brändi esindajatele.

Veebinari teemad:

  • Igaüks meist on looja – kuidas siit edasi?
  • Inspiratsioon versus lubamatu kopeerimine
  • Ahvatlev ja ohtlik digimaailm teoste kasutamisel
  • Litsentsid, loovutused, lepingud, load, kinnitused ja muu formaalsus – kas saab ilma?

Esinejad:

mari 16 9
Mari Must. Foto: Kaupo Kikkas

Advokaat Mari Must on Ellex Raidla Euroopa kaubamärgi- ja disainivolinik, kelle peamised töövaldkonnad on intellektuaalomand, kaubamärgid ning patendivaidlused. Valdkonna juhtiva spetsialistina on Mari osalenud ka Eesti kaubamärgiseaduse väljatöötamisel ja osalenud enamikes Eestis toimunud patendivaidlustes. Tal on pikaajaline kogemus autoriõiguste vaidluste ja kaubamärkide registreerimisel.

 

 

ants no25cc2583mper 2464x1500
Ants Nõmper. Foto: Kaupo Kikkas

Vandeadvokaat Ants Nõmper on Eesti üks tuntumaid intellektuaalomandi, IT ja meditsiiniõiguse spetsialiste, kelle tegevuse läbivaks märksõnaks on innovatsioon. Ta on edukalt juhtinud mitmeid innovaatilisi kaasusi, sh esimene patendivaidlus Eestis, esimene kommentaariumi vastutuse vaidlus Eestis, esimene Eesti ravimireklaami vaidlus Euroopa Kohtus ning Eesti esimene ravimile saadud kaitse geneerilise ravimi eest.

TULI liikmele

Registreerimine avatud kuni 30. märts kell 17:00
31. märts 2021
Zoom, 15:00-16:30