20.03.2019

Reklaamiagentuur Zavod BBDO kolib Porto Francosse

Porto Franco ja Zavod BBDO allkirjastasid lepingu, mille järgi tuleb ehitatavasse Porto Franco keskusse Zavod BBDO uus büroo, mis avatakse Porto Francos koos keskuse valmimisega 2020. aasta sügisel.

„Uude kontorisse kolimine ei ole ainult haldusprojekt või uus aadress: see annab võimaluse muuta kogu meeskonna toimimist, et luua just selline töökeskkond, mis toetab organisatsiooni visiooni, eesmärke, kultuuri ja tööspetsiifikat. Uued ruumid aitavad ettevõttel parandada ja arendada rutiine, mis on igapäevselt aina olulisemad ja olulisemad,“ sõnas juhatuse liige Tauno Loodus. „Ka Zavod BBDO töötajad on maininud, et Porto Francosse kolimine tuleb loominguliselt kindlasti kasuks, sest Porto Franco inspireerib juba oma arhitektuuri ja kaasaegsusega. Lisaks peetakse merelähedast keskkonda palju ergutavamaks, kui tiheda liikluse lähistel asuvaid kontoreid. Töötajate sõnul meri inspireerib alati ja annab võimaluse mõtteid koguda.” 


V%C3%A4lisvaade%2016%20 %20Panoraam%20Admiraliteedi%20basseini%20kohalt%2C%20k%C3%B5rgelt block

Porto Franco arhitektuuri on teinud tunnustatud arhitektid Ott Kadarik ja Mihkel Tüür, maja ehitatakse LEED Gold standardite järgi. Porto Franco keskuse mere ning vanalinna lähedus pakub loomingulist ning inspireerivat miljööd.  

LEED on rahvusvaheliselt kõige laialdasemalt tunnustatud ja kasutatud keskkonnasäästliku ehitise programm. LEED Gold standardite järgi ehitatud maja vastab keskkonnasäästlikkuse, energiakasutuse, ehituse ja ehitusmaterjalide osas kõrgetele nõuetele.  


V%C3%A4lisvaade%2034%20 %20Admiraliteedi%20basseini%20%C3%A4%C3%A4rsed%20restoranid%20D%20terminali%20poolt block

Zavod BBDO puhul on tegemist loovagentuuriga, mille tugevuseks on suured Balti-ülesed kampaaniad, Berliinis filmitud turismikampaaniad, Hispaanias filmitud telereklaamid ja loovalt lahendatud sotsiaalkampaaniad. Zavod BBDO inimesed hindavad oma kliente  ja iseennast, naudivad elu ja teevad kõvasti tööd. Aga vahel võib ju end ka premeerida, näiteks uue kontoriga Porto Francos.


Zavodi%20kollektiiv block

Fotol: Zavod BBDO tiim

Vaata ka: zavodbbdo.ee

Lisainformatsioon:

Tauno Loodus
Zavod BBDO juhatuse liige

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt