02.04.2020

Nüüdsest eestimaalastele tasuta: meditatsioonirakendus Synctuition

Tänasest on eestimaalastele tasuta kättesaadav Eestis välja töötatud meditatsiooni- ja lõõgastusrakendus Synctuition, mis aitab parandada unekvaliteeti ning vähendada stressi ja ärevust. Tegu on maailma esimese meditatsiooniprogrammiga, mis kasutab binauraalseid helisid ja on täielikult üles salvestatud 3D-mikrofoniga.

Synctuition on Eestist pärit start-up, millest on aasta jooksul saanud üks maailma juhtivaid meditatsioonirakendusi. Synctuitionil on rohkem 3 miljonit kasutajat Euroopas, USA-s ja Aasias. 2019. aastal valis Google Synctuitioni TOP 10 kõige kiiremini kasvava idufirma hulka Euroopas.

Tegemist on 10 aasta jooksul Eestis välja töötatud kõrgtehnoloogiline vaimse heaolu nutirakendusega, mis on spetsiaalselt disainitud oma tunnete jälgimiseks, stressi ja ärevuse vähendamiseks, rahulolu ja positiivsuse suurendamiseks ning samal ajal ka unekvaliteedi parandamiseks.

Synctuition toob kasutajani üle 80 rahustava helirännaku koos ajutegevust stimuleerivate 3D-helilainetega, mis vaigistavad meeli ning viivad mõtted argimuredest eemale. 

Synctuition numbrites

  • 3 miljonit kasutajat
  • 100 000 positiivset arvustust
  • Play Store laadimised: USA 4. koht meditatsiooni kategoorias
  • App Store laadimised: USA 5. koht meditatsiooni kategoorias
  • Eelmisel aastal valis Google Synctuitioni 10 kiiremini kasvava Euroopa idufirma hulka.

Kuidas Synctuition rakendust kasutada

  • Lae alla Synctuition rakendus oma telefoni
  • Loo kasutajakonto
  • Haara kõrvaklapid ning alusta kuulamist!

Esimesed kaks helirännakut on koheselt avatud, peale seda avaneb iga järgmine rännak 12 tunni jooksul peale eelmist.

Synctuition on tasuta saadaval kõigile, kellel on Eesti IP-aadress ehk piisab, kui oled kasutajaks registreerudes Eestimaa pinnal. Tõmba rakendus alla Playstore’ist või Appstore’ist.


P%C3%BCsi%20terve 1 block

„Ekspertide sõnul kogeme päevas umbes 50 000–80 000 mõtet. Praeguses olukorras on suurem osa neist mõtetest seotud käesoleva kriisi, majandusliku ebakindluse, toas püsimise ning teadmatusega, mida toob homne või järgmine nädal. Kõik need mõtted on rõhuvad ja tekitavad inimestes üha rohkem stressi ja ärevust,“ rääkis Synctuitioni kaasasutaja Allan Eesmaa

Kuna kõik eestimaalased elavad hetkel läbi raskeid aegu, otsustati muuta Synctuition rakendus riikliku eriolukorra ajal kodumaal tasuta allalaetavaks. „Kuna oleme selles kriisis koos, tahtsime, et kõigil oleks Eestis võrdsed võimalused oma vaimse tervise eest hoolitseda,“ lisas Eesmaa.  

Tegu on maailma esimese 3D-meditatsiooniprogrammiga, mis kasutab binauraalseid helisid ja on täielikult üles salvestatud 3D-heli mikrofoniga. Eesmaa sõnul võib tehnoloogia tulemust võrrelda fantaasiafilmidega, kuna need trikitavad meelt ja silmi kinni pannes tekib tunne, nagu oleksid kusagil mujal. 

Eesti idufirma hakkas Synctuitionit arendama üle 10 aasta tagasi, salvestades üle 13 000 heli looduskaunites kohtades üle kogu maailma. Projekti oli kaasatud üle 1500 inimese. „Meie soov oli salvestada võimalikult realistlikud helid ja hääled loodusest. Just seetõttu veetsime aastaid rohkem kui 2000-s eksootilises ja ainulaadses kohas helisid salvestades, näiteks Aafrika safaritel, India mägedes, Amazonase metsades, Egiptuse kõrbes ning muidugi ka Eesti looduses,“ selgitas Eesmaa. 

Vaata ka: Synctuition

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt