09.04.2024

Mida ja mida mitte Kuldmunale selga panna?

Üks sagedasemaid Kuldmunaga seotud küsimusi on: mida küll peole selga panna? Selleks aastaks on meil teile üsnagi konkreetsed soovitused.

Siin pildil küll kulda, nahka ega nude'i pole. Lõbus on ikka. Foto: Rene Lutterus

Tänavune dresscode on kuld, nahk ja nude. Ehk kapist, kirbukast, kaubanduskeskusest või e-poest tasub üles otsida kõik kuldsed, nahksed või hoopiski inimvärvi rõivad ehk nude riided. 

“Kuna tänavuse Kuldmuna fookuses on rõõm, mõnu ja elevus, on ka pidu seetõttu võib-olla vabameelsem kui tavaliselt,” sõnab peo korraldaja Katriin Hunt. “Nii et olge kuumad ja julged! See ei tähenda, et kulda, nahka ja nude’i peab liiga tugevalt kiinduma ning kõik muu on keelatud: loovus tuleb kõigile erinevalt peale!”

Kuldmuna toimub 19. aprillil T1 keskuse kolmandal korrusel. Sissepääs peole on kolmanda korruse keskmisest aatriumist.

Osta Kuldmuna pilet

Kuldmuna 2024 toetavad: T1, Taevas Ogilvy, JCDecaux, Delfi Meedia, WIP, Piletilevi, Range Rover, Tridens, Kiud, Raiku, Saku, Swedbank, Wendre, Delux Beds & Bedding, Brand Sound, House 10, Philip Morris ja Tartu Kaubamaja. Kuldmunad toob kohale Smartpost Itella. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio, Broadline’i, Radiustech Production’i ja Üritusgurundusega.

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt