30.03.2017

Meil on hea meel teatada, et meiega on otsustanud liituda reklaamiagentuur Tabasco!

Viimasel festivalil Aasta Agentuuri tiitli võitnud agentuur Tabasco astus Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liidu (ETKAL) liikmeks.

Lola Tehveri sõnul on Tabasco viimase aasta jooksul panustanud  ETKALi
tegemistesse. “Viimati liitus meiega reklaamiagentuur Tank ning nüüd tegi seda Tabasco. Meil on hea meel, et tegusad agentuurid on valmis sektori arengusse panustama,” ütles Tehver.
Indrek Viiderfeld sõnas, et Tabasco liitumine oli nende puhul loogiline samm: “oleme liidu tegemistega olnud seotud juba pea aasta aega ning panustanud ka Kuldmuna loovusfestivali korraldusse,” sõnas Viiderfeld.
ETKAL on turunduse ja kommunikatsiooniteenuseid pakkuvate  äriühingute (reklaami-, -, disaini-, digitaal-, suhtekorralduse-, üritusturundusfirmade) ühendus.
Liidu eesmärk on liikmete ühishuvide esindamine, suhtlemine riigi- ning kohalike omavalituse asutustega, liikmesettevõtete teenuskvaliteedi parandamine ja ühtlustamine ning   klientide konkurentsivõime parandamine.
Kõiki Eestis turunduskommunikatsiooniteenuseid pakkuvaid ettevõtteid ühendav liit asutati 2013. aastal. ETKALi eelkäijateks võib lugeda 1998. aastal asutatud Eesti Reklaamiagentuuride Liitu ja 2005. aastal asutatud Üritusturundusagentuuride Liitu.
Kutsume ETKALiga liituma agentuure, kelle jaoks on oluline sektori areng ning tahavad ise ka kaasa rääkida!

Lisainfo
Lola Tehver
Tegevuht
Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liit

www.etkal.ee

Kõik uudised