16.04.2024

Ei tea, mida Kuldmunale selga panna? Ammuta eelmisest aastast inspiratsiooni

Mida reedel selga panna? Peole pääsevad need, kes kannavad kuldset, nahkset või hoopiski inimvärvi rõivaid. Et asi lihtsam oleks, jagame sinuga inspiratsiooni ammutamiseks pilte riietest, mida eelmine aasta selga aeti.

Nordica Kuldmuna 2023 peol. Foto: Rene Lutterus

“Kuna tänavuse Kuldmuna fookuses on rõõm, mõnu ja elevus, on ka pidu seetõttu võib-olla vabameelsem kui tavaliselt,” sõnab peo korraldaja Katriin Hunt. “Nii et olge kuumad ja julged! See ei tähenda, et kulda, nahka ja nude’i peab liiga tugevalt kiinduma ning kõik muu on keelatud: loovus tuleb kõigile erinevalt peale!”

Sel aastal sponsoreerib Kuldmuna stilistikat – ning vaatab, et õhtujuhid saaks ilusti riidesse – Tartu Kaubamaja. Tänu neile saame teha ainult head valikud. Kuldmuna stilistiks on Kenneth Bärlin, kelle töö oli ka 5MIINUSE ja Puuluubi ülikonnad Eesti Laulul. Kuldmunal riietab ta nii õhtujuhid kui ka munatüdrukud, kusjuures viimaste kostüümid on tema tehtud.

Kuldmuna toimub 19. aprillil T1 keskuse kolmandal korrusel. Sissepääs peole on kolmanda korruse keskmisest aatriumist.

Osta Kuldmuna pilet

Fotograafid: Harry Tiits, Silver Gutmann, Rene Lutterus

Kuldmuna 2024 toetavad: T1Taevas OgilvyJCDecauxDelfi MeediaWIPPiletileviRange Rover, TridensKiudRaikuSakuSwedbankWendreDelux Beds & BeddingBrand SoundHouse 10Philip Morris ja Tartu Kaubamaja. Kuldmunad toob kohale Smartpost Itella. Üritust korraldab Turundajate Liit (TULI) koostöös Elamusstuudio, Broadline’i, Radiustech Production’i ja Üritusgurundusega.

Autor: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt