26.10.2021

Konverentsil „Making sense“ esinev Jyrki Poutanen: see on hea võimalus üksteist inspireerida ja harida

11. novembril toimub Tallinna Botaanikaaias TULI konverents „Making sense“, kus teiste rahvusvaheliste tipptegijate seas esineb ka Jyrki Poutanen TBWA\Helsinkist. 

Jyrki Poutanen usub, et kõik brändid püsti ei püsi. Foto: Erakogu

Jyrki tuleb lavale koos Sanoma Media Finlandi turundusspetsialisti Heidi Björklöfiga. Ehk kuulajate ette astuvad agentuur ja klient, et jagada oma ühist teekonda. Ajalehe Helsingin Sanomati näitel lahatakse, mida toob kaasa brändi sügavamate väärtuste avalikkusele presenteerimine. 

„Räägime, kuidas põhjamaade ühe suurema ajalehe bränd on ehitatud tuumväärtustele, mis rõhutavad nende tähendusrikkust,“ selgitas Jyrki TULI-le. Tema sõnul pole väärtuste avalikult rõhutamine alati kõige ohutum viis oma brändi tutvustada, kuid kindlasti on see kõige edukam viis.

Jyrki ja Heidi näitavad oma ettekandes, kuidas üheskoos muudeti Helsingin Sanomati turunduskommunikatsiooni ning ajapikku kasvas sellest välja brändi kogemustele toetuv kampaania rõhutamaks oma sügavamat tähendusrikkust ja pühendumust. Ettekande pealkiri kõlab: „Truth. Experienced.“

Jyrki sõnul ootab ta Tallinna tulekut pikisilmi: „Sellist tüüpi sündmused annavad alati hea võimaluse üksteist inspireerida ja harida. Saame järgmisel nädalal tööle minna värskete mõtetega, mida omakorda teistega jagada. Loomulikult loodan leida ka uusi sõpru ja tuttavaid ning kuulda nende tagasisidet meie ettekandele.“

Jyrki Poutanen künnab loovtööstuse põldu juba enam kui 25 aastat. Selle aja jooksul on ta töötanud põhjamaade suurimate brändidega ning globaalsete gigantidega. Soomlasele tuttavate teemade ring ulatub pakendidisainist kuni tervishoiu ja energiaärini.

Teda tuntakse mehena, kes aitab ettevõtetes tekitada ja juurutada jätkusuutlikku mõtteviisi. Jyrki suudab brändid ühendada kultuuriruumi, ühiskondlike debattidega ja jätkusuutlikkuse arendamisega. Jyrki tööd on võitnud hulgaliselt auhindu nii Soomes kui ka laias maailmas. Adweek nimetas ta tänavu maailma 100 kõige loovama inimese sekka.

TULI konverentsi „Making sense“ programmi, esinejate ja piletiinfoga saab lähemalt tutvuda siit!

Esinejad:

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt