10.08.2022

Gunnar Hunt asus agentuuris Optimist Creative tööle loovjuhina

Gunnar Hunt on Linnar Priimäe koolkonnast sirgunud loovkirjutaja, kes on oma seitsme aasta pikkuse kogemuse jooksul teinud ka põrkeid disainimaailma ja nüüd on reklaamiagentuuris Optimist Creative loovjuhi rollis.

Optimist Creative'i loovjuht Gunnar Hunt.

Gunnari kogemustepagasisse kuulub loovkirjutaja roll disainiagentuuris Refleks ja töö reklaamiagentuuris Imagine\TBWA ning strateegilises disainiagentuuris Velvet

Gunnar võrdleb oma esimesi aastaid agentuurides töötamist kui rakendusliku kõrghariduse omandamist. Kui Refleksis sai töötatud täitsa ülikooli ajal, siis loovusõpe algas just Imagine\TBWA-s. 

Pärast bakalaureuseõpet läksingi…ja tegin bakalaureuseõpet edasi. Sven Luka, Helen Roonet ja Margo Kütt – tänu neile sain õppida töökust, loovust ja seda, kuidas üldse reklaamimaailm toimib. Koos sai neli aastat maailma avastatud. Võitsime mune ja leidsin oma käekirja,“ ütleb Gunnar.

Velveti kollektiiviga liitus Gunnar kaks aastat tagasi, et õpitud oskustele ka sisuliselt tugev lihv anda ja mõista, kuidas tekstiloomes ning tarbija mõistmises süvitsi minna. Gunnar lisab: „Velvetis töötamine justkui meistri tasemel õpe. Läksin, katsetasin ning tegin tööd iseendaga.“

Optimistiga liitumisel mängis suurt rolli uljaspäisus

Gunnar on alati tundnud, et Optimist on kokku toonud reklaami- ning turundushullud, kes käituvad ja mõtlevad temaga sarnasel lainel. Ta sõnab: „Siin on uljaspäisust, mis minuski peidus on. Sobin sellesse kollektiivi juba oma lollide ideedega.“ Kui Velvetit kirjeldab Hunt kui disainivaldkonna tippu, siis Optimistiga liitumine tundub nagu ühest mäetipust teise hüppamine.

Rahvusvahelise loomevärina ootuses

Gunnari eesmärk on Optimistis rahvusvahelisel tasemel töid teha. Sellisel tasemel, mis pakub talle aupaklikkust ja tekitab seda mõnusat loomevärinat.

Hoia unistust ja usalda teekonda

Uurides, kuidas huvi Optimisti vastu üldse tekkis, jagas Hunt lugu, mis algas juba viis aastat tagasi. „Kui olin 2017. aasta Kuldmunal, siis oli mul tol õhtul vaid üks väike eesmärk – Optimist Creative’i juhile Magnus Lužkovile “tere” öelda. Pärast seda õppisin viis aastat erinevates agentuurides turundust, loovust ja suurte süsteemide loomist. Kõiki neid oskusi on mul just täna Optimistiga liitudes vaja.“


Kärt Tomp, TULI

Optimist Creative on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 95 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt