Velvet

Disainiagentuur

Velvet on maailma esimene empaatia-keskne disainiagentuur. Aitame oma klientidel sõnastada, visualiseerida, testida ja kujundada tulevikku. Töötame klientidega, kelle jaoks on eluliselt oluline arendada oma organisatsiooni, tooteid ja teenuseid kasutajakesksema, jätkusuutlikuma ja sõbralikuma tuleviku suunas.

Velveti teenuste hulka kuuluvad lisaks strateegiate loomisele ka graafiline disain, branding, kodulehtede ja kasutajaliideste disain, ruumidisain, pakendidisain, sündmuste disain ja teenusedisain. Velvet tegutseb aktiivselt disainimeetodite koolitajana ja on loonud nii avaliku- kui ka erasektori organisatsioonide mitmeid ennast tõestanud koolitusprogramme.

Velveti pakutavad teenused võimaldavad läbi innovatsiooni ja kasutajakesksete probleemilahenduse metoodikate  luua ärimudeli ja teenuse strateegia koos selle teostamiseks vajamineva detailse tegevusplaaniga. Oleme 40 töötajaga Eesti suurim ja tunnustatuim disainiagentuur. Velvet hoiab tiitlit “Aasta Disainiagentuur 2020” ja “Aasta Digiagentuur 2021”. Oleme võitnud üle 160 disainiauhinna (sealhulgas mitmeid rahvusvahelisi auhindu) ja aidanud oma eesmärke seada ja saavutada muuhulgas sellistel organisatsioonidel nagu Eesti Maksu- ja Tolliamet, Statistikaamet, Eesti Pank, Eesti Vabariigi Valitsus, Riigikantselei, Eesti Energia, Elering, Elisa, Telia, SEB, Skype, Omniva, Stockmann, Kaubamaja Grupp, Estravel ja Eesti Rahva Muuseum.

Velveti väärtused

Me oleme ausad, me hoolime üksteisest, me teeme asju empaatiaga, me teeme valesti ja õpime sellest, me loome väärtust, me teeme alati koostööd, me võtame vastu raskeid töid ja toodame ülikõva tulemuse.

Me ei räägi konkurentide kohta halba, me ei süüdista klienti, me ei tööta alkoholi, tubaka, hasartmängude, kiirlaenude, poliitiliste parteide ja sitapeadega.

Velveti teenused

  • Strateegiline disain ja konsultatsioonid
  • Teenusedisain ja kasutajauuringud
  • Graafiline disain ja bränding
  • Keskkonnagraafika ja way-finding
  • Digitoodete ja veebilehtede disain ja arendus
  • Ürituste disain ja produktsioon

Astri Gruppi turundusjuht Matthias Vutt: “Esiteks on Turundajate Liit on oma tegevuses sümpaatse mulje jätnud ning hea meelega lööme kaasa Eesti turundusmaastikku positiivses suunas kujundavates algatustes. Teiseks, kuna teeme Eesti suurima kaubanduskinnisvara grupina koostööd rohkem kui 1000 erineva ettevõttega (meie jaoks partneritega) üle kogu riigi, siis usun, et pakume TULI-le ja liikmetele oma teadmistega lisaväärtust. Kolmandaks, meie turundajate jaoks, keda on grupi erinevates üksustes kokku natuke üle kümne, on TULI üks tore lisavõimalus uusi mõtteid koguda, ennast koolitada ning vajadusel ka uute partneritega lihtsamini suhtlust alustada. Uusi mõtteid ja oskusi saame jällegi rakendada oma turunduses ning abistada seeläbi oma partnereid. Kui neil läheb hästi, läheb ka meil hästi. Win-win situatsioon kõigi jaoks.”

Koduleht: https://www.velvet.ee/

Kontaktisik: Pärtel Vurma,

velvet logo
Pärtel Vurma, Velvet