22.04.2021

28. aprillil tasuta veebinar “Kuidas Kuldmunal edukas olla?”

Kas sa oled üks neist, kellel on hetkel über kiire oma tööde vormistamisega Kuldmunale? Väga hea, kui see nii on – see tähendab, et sa väärtustad oma tööd ja kuulud nende hulka, kes on otsustanud erialaselt kuhugi jõuda. Võib-olla on sul just praegu vaja head nõuannet, kuidas konkursil edu saavutada? Või oled sa äkki hoopis üks neist tagasihoidlikest eestlastest, kes ei pea oma loomingut piisavalt heaks, et seda laiale maailmale näidata? Ära muretse – teadlaste sõnul on võimalik tagasihoidlikkuse geene ümber harjutada.

Kolmapäeval, 28. aprillil kell 15:00 toimuval veebinaril võtame ette 3–5 rahvusvahelistel konkurssidel edukalt osalenud Eestist pärit tööd ja uurime nende tegijatelt, miks saata oma töid loovkonkurssidele, kuidas neid vormistada, mis see kõik maksab ja kuidas jaotuvad rollid tiimis ehk kes seejuures mida teeb.

Magnus Lužkov
Magnus Lužkov

Veebinaril saavad sõna Helene Vetik (Hmmm Creative), Joel Volkov (Tank) ja Alvar Jaakson (Utopia). Modereerib TULI juhatuse liige ja Optimist Creative’i juht Magnus Lužkov.

Veebinar on tasuta ja mõeldud kõigile turundajatele ja agentuuridele esindajatele, sõltumata sellest, kas ollakse TULI (Turundajate Liidu) liige või mitte.

Registreeri end SIIN!

Juba kuu aja pärast reedel, 28. mail toimub Eesti suurim loovusfestival Kuldmuna. Konkursile tööde esitamine lõppeb juba 4. mail, vaata lähemalt: kuldmuna.ee.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt