18.06.2019

Videopäevik: eestlased Cannes Lionsil (osa I)

Rauno Kutti (Creative Union), Urmas Villmann (Kontuur Leo Burnett) ja Melissa Tuuling (Taevas Ogilvy) teevad kokkuvõtte maailma suurima loovusfestivali Cannes Lions esimesest päevast, 17. juunist 2019.

Fotol: Creative Unioni juhatuse esimees Rauno Kutti ja Kontuur Leo Burnetti loovjuht Urmas Villmann Cannes Lionsil 17. juunil 2019

 

  • Koledad asjad on tagasi. Need eristuvad kõigest kaunist, olles pealegi kliendi jaoks odavad.
  • The power of what the fuck. 89% reklaamidest jätavad inimesed ükskõikseks. Pole mõtet luua reklaami lihtsalt fooniks, vaid teha tööd, mille tulemus lööb sädemeid ega jäta kedagi külmaks. Kõige halvem on see, kui keegi su reklaamile ei reageeri.
  • Sa oled see, mida näed. Pea visuaalset dieeti. Nii nagu me pöörame tähelepanu oma tervisele ja toitumisele, peaks ka oma uudiste- ja sisutarbimise puhul hoolega mõtlema, mida ja miks sa tarbid. Pole vaja süveneda halba enesetunnet tekitavasse sisusse, sest see mõjutab su vaimset tervist. Inimesed lahkuvad seetõttu Facebookist. Üleskutse pole siiski mitte lahkuda, vaid hoolega jälgida ja ise reguleerida, mis su uudisvoogu jookseb. Kui sisu teeb sind õnnetuks, siis lihtsalt unfollow.
  • Kaerapiima tootja Oatly soovitab: kasuta oma toote pakendit maksimaalselt turundussõnumi edastamiseks ära. Oatly’l on 150 erinevat pakendivarianti, lisaks pakendi sisse peidetud sõnumid ja üllatused.
  • Äge asi sünnib siis, kui sa armastad oma tööd.

Silja Oja, Turundajate Liit

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt