03.01.2020

Valio turundus- ja tootearendustegevust asub juhtima Nele Jõemaa

Valio Eesti turundus- ja tootearendusdirektoriks saab jaanuaris Nele Jõemaa. Viimased 8 aastat Valio turundustegevusi vedanud Krista Kalbin asub tööle Snacks kategooria ärijuhina Valio peakontoris Soomes.

Fotol: Nele Jõemaa

Nele Jõemaa liitus Valio turundusmeeskonnaga 2013. aastal, kui asus täitma turundusassistendi ülesandeid. Alates 2014. aastast töötas ta tooterühma- ja brändijuhina, juhtides Baltimaade tasandil juustuportfelli tootearendust ja turundustegevusi. Ta on lõpetanud turunduse eriala Tallinna Majanduskoolis ning omandanud juhtimise ja turunduse magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis.

„Minu teekond Valio turundusassistendist tänasele positsioonile on hea näide ettevõttesisesest karjääriloost. Valios osatakse inimeste ambitsioone ja andeid märgata, neid arendada ja neile parimat võimalikku rakendust leida,“ rääkis Jõemaa.


Krista Kalbin

Alates 2012. aastast Valio turundustegevusi vedanud Krista Kalbin asub tööle Snacks kategooria ärijuhina Valio peakontoris Soomes, kus hakkab arendama kontserni tasandil jogurtite ja kohupiimade tootegruppe.

„Mul on ääretult hea meel, et rahvusvahelise ettevõttena pakub Valio karjäärivõimalusi oma erinevates tegevuskohtades. Valio kui ettevõte ja selle väärtused, siinsed inimesed ning meie tooted on saanud mulle väga südamelähedaseks. Vaatan kõigele senitehtule tagasi rahuloluga ning olen kindel, et Valio Eesti turundus- ja tootearendustegevusi jääb vedama väga tugev ja asjatundlik tiim,“ sõnas Kalbin.

Valio Eesti on üks suurimaid kohalikke piimatööstusettevõtteid. Peamiselt Kesk- ja Lõuna-Eesti farmide toorpiimast valmistatud Valio Eesti tooteid leiab ka Lätist, Leedust, Itaaliast, Kreekast ja Ameerika Ühendriikidest. 

Ettevõtte tootevalikust leiab igapäevaseid, aga ka funktsionaalseid piimatooteid, mille aluseks on Valio rahvusvahelise kontserni teaduslikud uuringud ja uued tootmismeetodid. 

Valios läbi viidud teadustööd on hinnatud ka Nobeli preemiaga.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt