27.02.2020

Vabariigi aastapäeva vastuvõtu produtsent oli Amazing Productions

Eesti Vabariigi aastapäeva vastuvõttu produtseeris tänavu TULI liige Amazing Productions, kelle jaoks oli see juba teine kord 24. veebruri piduliku kontserdi ja vastuvõtu korralduspartner olla. Produtsent Priit Mikk on vastuvõtu erinevate osade korraldusega seotud olnud nüüdseks juba viiel korral.

Foto: Arno Mikkor / Vabariigi Presidendi Kantselei

“Eesti Vabariigi aastapäeva kontsertaktus ja presidendi kõne on need, mis jäävad külalistele ja rahvale sellest piduõhtust meelde. Hinge puudutanud lavastuse lõid Karl Laumets, Vaiko Eplik, Kristjan Suits ja Ingmar Jõela. Meeldis, et kunstilisse meeskonda kuulusid nii need, kes tegid seda kõike esmakordselt kui ka need, kes olid varem teinud. Selline kooslus oli kindlasti viljakas, sest nii saab õppida eelmistest kogemustest ning on fantaasiat tuua toimivatesse lahendustesse uusi suundi ja lahendusi. Maagia, mis laval sündis, kandsid publikuni näitlejad, muusikud ja tantsijad, kes kõik panustasid kümneid ja kümneid tunde ning nende suur töö kandis vilja — kontsertetendus oli sel aastal helge, eriline ning kindlasti eristuv ja meeldejääv,” rääkis üritusturundusagentuuri Amazing Productions produtsent Priit Mikk.

“Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine Ugala Teatris Viljandis pani nii lavastus- kui ka produktsioonimeeskonna otsima uusi võimalusi ja leidlikumaid lahendusi, mida dikteeris ka Ugala Teatri arhitektuurist tulenev ruumiplaan. See oli põnev väljakutse korraldajatele ja üllatusterohke ka sünnipäevakülalistele. Pidupäevaks rakendasime kogu maja sünnipäeva väärikaks tähistamiseks ning muutsime maja interjööri ja liikumisloogikat. Ugala Teatri poolt oli vastuvõtt tohutult soe ja asjalik — tundsime end kogu meeskonnaga seal väga oodatud,” lisas Mikk.

Vastuvõtu õnnestumisele aitas kaasa 500 inimest.

Silja Oja, TULI

Üritusturundusagentuur Amazing Productions on Turundajate Liidu (TULI) liige. 26. veebruaril tähistas Amazing Productions oma seitsmendat tegevusaastat.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt