29.04.2020

Uus virtuaalürituste stuudio: Onlive PROTO

Noblessneris on valminud uus kokkupuutevaba virtuaalürituste stuudio. RGB tiim pani seljad kokku Jolose ja PROTO avastustehasega ning üheskoos püstitati stuudio, mis mahutab ära nii elevandi kui auto.

Onlive PROTO stuudio

Seoses kehtestatud eriolukorra ja suuremate rahvakogunemiste keeluga on üritused kolinud internetti ning üritusturundajad ehitavad järjest põnevamaid online ürituste läbiviimiseks mõeldud stuudiolahendusi.

Onlive PROTO stuudios on kokku kolm erineva suurusega ruumi, mida on võimalik omavahel integreerida üheks suureks stuudioks, kus virtuaalüritusi teha.

Eesti üks juhtivaid tehnilise produktsiooni ettevõteid RGB Baltic on kolme stuudiosse pannud üles oma parima tehnika. Suures saalis leidis oma koha kolmeosaline, Eesti kõrgeima resoluutsiooniga kumer LED-ekraan, samas kui väiksem stuudio sobib hästi lihtsamate ja vähem nõudlike ülekannete jaoks. Kolmas stuudio pakub liikumisvõimalust PROTO avastustehase ekspositsioonide vahel, kiigates vajadusel ka õue päikese kätte kevadisele Noblessneri kaile.

„RGB-l on hea meel olla Onlive virtuaalürituste stuudios võtmepartner ja võimaluse üle teha koostööd turu hinnatuima korralduspartneriga Jolos. Noblessneri valukoja avarad ruumid ja unikaalne atmosfäär olid meile innustuseks, et projektis osaleda. Ajal, mil traditsiooniliste üritustega seotud töö on peatunud, on Onlive stuudio loomine olnud meile suureks innustuseks. RGB helgeimad pead on andnud endast parima, et luua keskkond, mis on virtuaalsuhtluse võimaluste poolest pikk samm otse tulevikku,” kommenteeris RGB Balticu partner Peeter Randväli.

„Oleme tänaseks natuke rohkem kui pool aastat avatud olnud ning selle aja jooksul mitmeid sündmusi oma majas võõrustanud. Meil on hea meel teha seda ka nüüd, keerulisel ja oluliselt suuremate piirangutega ajal koostöös suurepäraste partneritega ning pakkuda klientidele mitte enam ainult ruume, vaid tipptasemel sündmuste korraldamise täislahendust,” rääkis PROTO avastustehase tegevjuht Ott Sarapuu.

Kuna Onlive on virtuaalürituse korraldamise täisteenus, pani kolmanda osapoolena oma kogemuse ja ajud ettevõtmise külge ka aasta üritusturundusagentuur Jolos. „Oleme juba pikemat aega tegelenud erinevate virtuaalürituste kontseptsioonide ja lahenduste loomisega ning Onlive PROTO Stuudio on järgmine samm sel teel. Nägime, et Eestisse oli vaja uut keskust, mis vastaks nii väikeste kui ka väga suurte virtuaalürituste tehnilistele vajadustele. Ühise tiimi ja toote loomine oma pikaajalise partneri RGB-ga meie agentuuri naabruses asuvas Noblessneri valukojas oli asjade loomulik käik. Näeme juba hästi selle sümbioosi särtsu. Kuna riiklikud piirangud üritustele niipea ei kao, on lähikuude virtuaal- või hübriidüritused ainus loogiline võimalus brändidel endale oluliste sihtgruppidega suhelda,” ütles Jolose juhatuse liige ja partner Tanel Lillepalu.

Rohkem infot: onlive.ee/protostudio

Live-communication agentuur Jolos on on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. Liitu kuulub praegu 76 ettevõtet.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt