26.02.2021

Uus platvorm Apollo TV pakub interneti teel enam kui 50 telekanalit

Apollo TV loodab lahendada telerivaataja igivana probleemi, et telekast pole midagi vaadata. Samuti soovitakse jõuda majapidamisteni, kus ligipääs nüüdisaegsele TV-teenusele on piiratud. Platvorm kuulub Postimees Grupi tütarfirmale OMG TV OÜ-le, mis asutati möödunud aastal. Apollo TV juhi Toomas Tiiveli sõnul konkureerib uus teenus pigem Telia ja Elisa kui Netflixiga.

„Internetipakkujast sõltumatu teleteenuse turg on Eestis alles algusjärgus. Me usume, et üha enam valitakse teleteenust sisu ja kasutajamugavuse järgi, mitte ei osteta ilmtingimata oma internetipakkujalt. Lisaks on Eestis endiselt ca 160 000 majapidamist, mis asuvad väljaspool kaabelvõrke, kus ligipääs kaasaegsele TV-teenusele on piiratud. Apollo TV on moodne ja kasutajasõbralik platvorm, mis töötab igas internetivõrgus ja üle WiFi ühenduse,“ rääkis Apollo TV juht Toomas Tiivel.

Toomas Tiivel
Toomas Tiivel

Apollo Groupi juhatuse esimehe Mauri Dorbeki sõnul on Apollo TV turuletulek tänases olukorras positiivne sõnum. „Apollo brändi missioon on olla suurim ning kaasaegseim meelelahutuse pakkuja Eestis ja Apollo TV on järjekordne loogiline samm selle eesmärgi täitmisel,“ lisas Dorbek.

Apollo TV toob vaatajateni üle 50 enimvaadatud telekanali, mille sisu saab kuni 14 päeva järele vaadata, igapäevaselt täieneva filmilaenutuse, vaatamissoovitused vastavalt kasutaja eelistustele ja lastele suunatud sisuka paketi. Lisaks jõuab Apollo TV-ga teleekraanidele esimene 4K kanal Eestis: LoveNature 4K.

„Teleteenus on tänapäeval midagi sellist, mis peab inimesega kaasas käima, mitte aheldama teda elutoa diivanile. Nii näiteks saab Apollo TV võtta kaasa suvekodusse või reisile. Lisaks saab teenust kasutada korraga kuni 6 samaaegset kasutajat, mis lahendab telekavaatamise probleemi ilma kaableid vedamata ka juhul, kui telekaid on kodus rohkem kui üks. Samuti lahendame ära nende inimeste probleemi, kes elavad või töötavad väljaspool Eestit, kuid sooviksid kodumaist sisu tarbida,“ selgitas Tiivel.

Apollo TV tulevikuplaanid keskenduvad moodsale platvormile üha suurema hulga originaalse sisu toomisele. Plaanid koostööks on nii Apollo kui Postimees Grupiga, aga ka teiste partneritega, kellest on veel vara rääkida.

„AVOD-ist (ad-based video on demand) saame rääkida tuleval aastal. Praegu me reklaamivõimalusi ei paku,” vastas Apollo TV turundusjuht Linda Eichler küsimusele platvormi turundusvõimaluste kohta.

Apollo TV leiab aadressilt apollo.tv. Apollo TV töötab esialgu nii Androidi kui ka iOS seadmetel, arvutiekraanil ja on olemas ka Chromecasti tugi. Huvilised saavad juba kasutada ka AndroidTV toega teleritele mõeldud äpi testversiooni. Lähiajal on lisandumas ka Android TV 4K digiboks ning teised nutitelerite platvormid. Avamispakkumisena on esimesed 60 päeva kogu Premium sisu tasuta.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt