Kõik uudised

Rahvusvaheline loovusfestival White Square ootab Eestist töid

Valgevenes toimub tänavu järjekorras 11. rahvusvaheline loovusfestival White Square, mille žüriis osalevad eestlastena seekord Optimisti kunstiline juht Karen Poimu ja Tanki loovjuht Joel Volkov.

White Square loovusfestival toimub 17. – 19. aprillil 2019 Minskis ja tegemist on ühe suurima loovusfestivaliga Ida-Euroopas.

Auhinnagala toimub festivali viimasel päeval ehk 19. aprillil.

Töid, mida saab konkursile esitada kuni 29. märtsini, hindab 6 erinevat žüriid. Joel Volkov on turundusžüriis ja Karen Poimu brändingužüriis.

Kokku oodatakse konkursile 1000 tööd 30 eri riigist, peamiselt Euroopast ja SRÜ maadest.

Varasematel aastatel on Eesti agentuurid White Square’l edukad olnud, näiteks eelmisel aastal tuli koju 5 auhinda. Võidukalt väljusid konkursist mullu Division, Tabasco (2 auhinda), KOOR ja Identity.

Auhinnasaajate seas domineerisid eelmisel aastal aga peamiselt Venemaa agentuurid, kelle seast kuulutati aasta agentuuriks sama tiitli ka varem võitnud Voskhod.

Edukad olid tööd, mis baseerusid julgel ideel, puudutasid sotsiaalset närvi ja olid tehnoloogiliselt kaasaegsed ja digitaalseid võimalusi maksimaalselt ära kasutavad.

Ka žüriis on eestlased traditsiooniliselt esindatud olnud, eelmisel aastal näiteks Ionel Lehari (Identity), Rivo Räik (Newton) ja Kristjan Oden (Tank).

Lisainfo festivali ja konkursi kohta: adfest.by


Tutvu White Square 2019 žüriidega:
Autor: Silja Oja, Turundajate Liit