22.04.2019

Rahvusvaheline loovusfestival White Square ootab Eestist töid

Valgevenes toimub tänavu järjekorras 11. rahvusvaheline loovusfestival
White Square, mille žüriis osalevad eestlastena seekord Optimisti kunstiline juht Karen Poimu ja Tanki loovjuht Joel Volkov.

White Square loovusfestival toimub 17. – 19. aprillil 2019 Minskis ja tegemist on ühe suurima loovusfestivaliga Ida-Euroopas. Auhinnagala toimub festivali viimasel päeval ehk 19. aprillil.

Töid, mida saab konkursile esitada kuni 29. märtsini, hindab 6 erinevat žüriid. Joel Volkov on turundusžüriis ja Karen Poimu brändingužüriis.

Kokku oodatakse konkursile 1000 tööd 30 eri riigist, peamiselt Euroopast ja SRÜ maadest.

Varasematel aastatel on Eesti agentuurid White Square’l edukad olnud, näiteks eelmisel aastal tuli koju 5 auhinda. Võidukalt väljusidkonkursist mullu Division, Tabasco (2 auhinda), KOOR ja Identity.

Auhinnasaajate seas domineerisid eelmisel aastal aga peamiselt Venemaa agentuurid, kelle seast kuulutati aasta agentuuriks sama tiitli varem võitnud Voskhod. Edukad olid tööd, mis baseerusid julgel ideel, puudutasid sotsiaalset närvi ja olid tehnoloogiliselt kaasaegsed ja digitaalseid võimalusi maksimaalselt ära kasutavad.

Ka žüriis on eestlased traditsiooniliselt esindatud olnud, eelmisel aastal näiteks Ionel Lehari (Identity), Rivo Räik (Newton) ja Kristjan Oden (Tank). Lisainfo festivali ja konkursi kohta: adfest.by

Tutvu White Square 2019 žüriidega:

2MarketingJURY%20(1) block
3BrandingJURY block
1CreativeJURY%20(1) block
6SocialAdJURY%20(1) block
5DigitalJURY%20(1) block
4MediaJURY%20(1) block

Autor: Silja Oja, Turundajate Liit

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt