TULI hommikuseminar: sõidukiturundus kui lokaalselt sotsiaalmeediaga samaväärne strateegiline turunduskanal

24. august 2022

Mis juhtub, kui disainer teeb maailma ilusaima kujunduse, aga disan ei vasta sõidukireklaami eripäradele või tootmiseks kasutatakse vale materjali? Kleebis ei anna vigu andeks ja nende parandamine võib halvemal juhul tähendada kõige uuesti tegemist. Olgu selleks mitte töötav sõnum või vale materjali valiku tagajärjel näiteks lahti tulnud kleebise servad, mille tulemusel on kogu lahendus rikutud – lõppkokkuvõttes annab see edasi negatiivse emotsiooni vaatajale ja seeläbi ka tellijale endale. 

Et teha edaspidiselt sõidukiturunduse maailmas teadlikumaid valikuid, siis saame hommikuseminaril kokku kleebisereklaamiga tegeleva ettevõtte Turundusabi Reklaamitootmisega. Firma asutaja Gerry Konnov on kleebiste, eriti sõidukite turundusega seonduvas tugev ekspert, kel on kogemust juba 15 aastat. Ta on kirjutanud ka ingliskeelse raamatu „Poetry in Motion – Introduction to business vehicle sticker design“, mida on USA’s nimetatud kleebistevaldkonna piibliks. Seega hommikuseminar on hea võimalus networkida ja vestelda oma ala tõelise professionaaliga!

Teemad:

  • Kleebised: mis materjale ja miks kasutatakse?
  • Sõidukite turunduse eripärad, segav graafika ja praktilise disaini kontseptsioon, disaini klassifikatsioonid
  • Kuidas valida enda ettevõttele sobiv lahendus?
  • Millised on põhilised vead? Kuidas hooldada oma sõidukeid enne ja pärast kiletust? Avariijärgne kleebiste taastamine, hinnastamine, ajaplaneerimine
  • Küsimused-vastused
gerry 4
Gerry Konnov. Foto: Olev Mihkelmaa

Võimalusel palume küsimused eelnevalt Gerryle saata: . Hommikuseminaril analüüsib Turundusabi soovi korral ka osalejate sõidukeid, seega palume saata ka fotod oma sõidukitest või võtta väljaprint kaasa – üheskoos vaadatakse need kui case study’d üle. Hea võimalus saada kasulikku nõu edaspidiseks.

  • Millal? 24. august
  • Kus? Mustjõe 45, 10617 Tallinn
  • Kes on oodatud? TULI Agentuuride projektijuhid, disainerid, brändide esindajad

Kohti seminaril 25le, kiirustagem!

24. august 2022
Tallinn