TULI hommikuseminar: Tiina Saar-Veelmaa „Kuidas vältida läbipõlemist ja leida üles tööõnn”

30. jaanuar 2020

Vitamiinilaks! Psühholoog Tiina Saar-Veelmaa annab 30. jaanuaril nõu, kuidas teha tööd nii, et rõõm ega inspiratsioon ei kaoks, vaid kestaks. Seminarile, mis on TULI liikmetele ja tasuta, on oodatud nii agentuurid kui ka ettevõtete turundustiimid.

Fotol: psühholoog Tiina Saar-Veelmaa

Seminari teemad: 

  • X, Y ja Z generatsiooniga seonduvad väljakutsed
  • Milles seisneb tööõnne filosoofia
  • Mis on ikagai, mis on hygge
  • Tööõnne valem ja kuidas seda hoida
  • Kuidas teised meid mõjutavad
  • Kuidas luua inspireerivaid koostöösuhteid erinevast generatsioonist inimestega
  • Kuidas luua sünergial põhinevat töökultuuri ja tervet suhtlekliimat
  • Mis muudab töötamise organisatsioonis nauditavaks

Tiina Saar-Veelmaa on psühholoog, koolitaja, konsultant ja nõustaja, kelle peamisteks uurimisteemadeks on tööõnn, tasakaalus elu ja terviklik töökultuur. Aastatel 2011-2017 tegutses Tiina tarkvaraarendusettevõtte AS Proekspert tööõnnespetsialistina ja disainis omanäolise personalifilosoofia, millega võitis 2017. aastal Euroopa äriauhindade konkursil European Excellence Awards in Human Resources I koha kategoorias Future Workplace 4.0, edestades sellega Coca-Cola European Partners Germanyit, Deutsche Telekomi ja Henkelit.

Oma valdkonnas on Tiina innustanud sadu Eesti organisatsioone, tuhandeid töötajaid ja tööotsijaid. Ta on hariduselt psühholoog ja psühhodraama lavastaja. Aastatel 2009-2011 osales ta ERRi saates Tööotsija karjäärialase nõustajana.

Tiina on loonud sisu mahukale e-kursusele karjäärinõu.ee külastajatele. Ta on kirjutanud artikleid paljudele väljaannetele ja aidanud kaasa ajakirja Personali Praktik toimetamisele.

Ta on kirjutanud kokku kuus raamatut, millest viimased on „Eduard ja Pihla hakkavad töövarjudeks“ (Koolibri Kirjastus) ja “Tööga õnnelikuks” (Hea lugu kirjastus, 2016).

Tiina on kaubamärgi Aaretesaar.ee asutaja, kus ta tegeleb karjäärinõustaja ja terapeudina.

Viimase 15 aasta vältel on ta püüdnud jälile jõuda tööõnne valemile, mis keskendub inimeste tööalase pühendumise ja organisatsioonide kasvu seoste uurimisele.

Seminar on mõeldud vaid TULI liikmetele ja on tasuta.

Registreeri end siin.

Turundajate Liit (TULI) ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 64 ettevõtet.