Baltic Brand Forum 2020

02. oktoober 2020

Järjekorras teine Baltic Brand Forum ​​ja Baltic Brand Top auhinnatseremoonia toimub sellel aastal 2.oktoobril ja viiakse läbi veebikeskonnas.

Foorumil teevad eksperdid tagasivaate pandeemia peamistele väljakutsetele, väärtuslikele õppetundidele ja õnnestumistele. Foorumi lõpus autasustatakse “Baltic Brand Top” võitjaid.

Baltic Brand Forumi erikülalised on meediaagentuuri OMD Worldwide peadirektor Florian Adamski ja NORD DDB reklaamiagentuuride võrgustiku juht Andreas Dahlqvist, kes jagavad oma kogemusi sellel katsumusterohkel aastal.

Balti ettevõtete juhid ja turunduseksperdid osalevad foorumil kahes paneeldiskussioonis. Esimeses paneelis on kõne all uusimad trendid ja muutused tarbijate käitumises, mida mõjutas ülemaailmne kriis.

Teine osa keskendub erinevatele strateegiatele, mis aitab ettevõtetel uue olukorraga kohaneda. Aruteludest võtavad osa mitmete tuntud firmade esindajad, sealhulgas ettevõtetest LMT, RAIT, TV3 Grupp, Omniva, Swedbank, Nords Event Communications ja Httpool.

Rohkem infot: balticbrandforum.com/

Sooduskoodi saamiseks (piletihind 25€) registreeri end siin lehel.

 

Foorumit korraldavad NORD DDB, Zavod BBDO, OMD ja RAIT, partnerid on TV3 Grupp, JCDecaux, Delfi, IR Nauda Accenture, Httpool, Amrop jt.

Baltic Brand Forum 2020

Sooduskoodile registreerimine
02. oktoober 2020